Soru çok uzun yani içimdeki dert çok derin sanki her nefes aldığımda biraz daha deşiyomuşum gibi olyo nası geçer be?

kardeşim gibi gördüğüm kızı babasından dayak yiyo hakaret yiyo diye liseyi bile zor bitiremezken diploma alıp üniversitede yanıma aldırdım onu evimizi ayarladık ben zatn burda erkk arkdşmla kalyodum o da geldi başta herşy cok gzeldi fazla takılp 2 3 kişinin altna yatnca kendni kıymetli sandı 30 yşndaki bir adamla benm istemedgm halde cktı sonra ayrıldı özr diledi kapattık konuyu mayıs ayındayız bir fırında çalışmaya başladı orann sahibiyle çıkmya bşladı adm evli 2 çocugu vr sevglmin klagına gitti sordk yok oyle bşi dedi innadık sonra duyldu arkmzdan iş çvrdği yüzme karşı kç kere yaln söyledi beni yok sayar gibi o gce o adamn yannda kaldı yalvardm gel die en sonnda sktr gt dedm bende o gündr konşmyz çok istedi barşmk ben kndme yedremedm en son bayrmda ardaı hryerden ama tabi mmeleketne donnce sornları olnca ondn önce izmire çorluya hryere gidip fcede orda burdu bir sürü sözlerle mutlulk saçıyodu mmlkete gdnce aklna geldk bugünde sanki dhada deşti içimi bunn hys alışveris merkznde hesabı var bizde sevglm ailsne onn hsabındn tencre tkmı aldık tabi aramz bozulunca biz kendi payımızı her ay ödmeye gittik üstlk o evdn giderkn bana 200tl vercegi vrken vermyp gderkn bu ay, o hç yatrmadıgı için pra birikmiş bzmkini almadlr onu aramşlar. Oda hryerden engelli oldgu için instgramdan yazmış işte ben cıkarkn vermedim parayı diye hys ile fitledin heralde bende doğalgazı açtırrken para verdm onn prasını istiyorum diye üstlk o buraya geldğnde 2 ay cbnden 1 kurş para çıkrtmadn hem çalşp hem okyp o alışsn kendni toplasn die hrcatmdgm hlde bunu istedi benden bende hemen dedim al hemen parnı ben 160 liraya ölmm gl dedm dükkandayım koydm tezgaya paryı girdi aldı çıktı koly gelsn dedi yzne bakmya bile tnnzzül etmedm bn o dğlgz prasonı ona verdrtmmştm zmnnda ama bn yne hrlde prsı yok die sesimi çkrtmdm gel ddm... Yazıklar olsun ona ne gereksiz insnlar tnyp can blmişim kmlrin derdini dert edip üzülmşm kaç ay gçti ne zmn geçer bu be ne zaman geçer biriniz diyin...

0|0
20

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayyyh daral geldi yahu lutfen sesli harfleride kullanalim, dışlamanın lüzumu yok onlari pleaseee

0|0
    0|0
    • ah be canm azck düşüneblsen yetmediğini karakterlerin o yüzden kullanmadığımı anlayabilirdin.

• Allahtan lisede oyle bisey yapmadim😂

• AYYH bencde :D

• O kız boşuna dayak yemiyormuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...