Pdr okuyorum hiç iyi bir gelecek görmüyorum. güzel ev araba bunları nasıl alacam ev 300 araba 100 ,400bine ihtiyaç var?

Pdr okuyorum hiç iyi bir gelecek görmüyorum. güzel ev araba bunları nasıl alacam ev 300 araba 100 ,400bine ihtiyaç var?
Öğretmen maaşı 3 bin 😢

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye"ye hoşgeldin güzel dostum, bende tercümanlığa hazırlanıyorum, hala anlamadın mı bu ülkede yaşanmayacağını, okul bitsin basıcam yoluma. Nerede karnın doyuyorsa orası senin vatanındır, eğer bu şekilde düşünürsen zarara uğramazsın, diğer türlü şehvetli saraylıların biat eden askeri olursun, yok yere harcanırsın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ülkelerde bizi bekliyordu ya 😆

• 2ay

Suriyeliler bile gidiyor, eğitimli olursan neden olmasın, ingiltere olmasa bile bir avusturya veya iskandinav ülkeleri tutar, dil lazım dostum. Üniversite de 1 yıl erasmus alabilirsem bu neden olmasın?

• 2ay

😆ticarete başlasam daha iyi 😆

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkenin durumu ortada hedeflerini birazcık küçültmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Lisans mezunuyum, tam bir işsizi issazi issassiz'ım. Evim var ama aldığım fiyat 300 binin üçte birinden daha düşük. Asgari ücretli iş arıyorum. Türkiye burası birader, istediğimiz şeyleri yapmamız çok çok zor. Standartlarını düşürmeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...