Kim suçlu söyleyin bana? Belki CİNS*LLİK DEĞİL AMA ZOR DURUMDAYIM YA?

Ben İzmir o da İstanbul da yaşıyor. 4 sene oldu tanışalı sosyal medyadan tanıştık bir ara takıldık sevgili gibi eğlendik yüz yüze hiç görüşmedik kamera hariç. Kamerada çok görüştük konuştuk falan artık 2 senedir bir tuhaf beni deli ediyor. Neden 2 dk sonra cevap yazdın neden wp girdin neden inst onu takip ettin benimle konuşcaksın 2 3 aydır aratıp kamera açmıyorum bir saat bunun kavgasını yapıyor açacaksın konuşcaz diye öpmek dokunmak istiyorum hasretim gibi şeyler söylüyordu bu ara iyice abarttı artık onun yüzünden sinir hastası oldum seviyorum dediği için engelleyemiliyordum arada engelliyordum vicdan yaptırıp açtırıyordu. Bir günde 10 kere evde misin dışarı çıkıcan mı diyor kızınca da fikrin değişir diye soruyorum diyor dışarı çıksam rahat bırakmıyor sürekli yazıp arıyor yani bunun gibi bir sürü şey var annesi bir iki kere iblis demişti bana oğlunu üzüyorum diye bugün yine wp girdim arkadaşıma bir konu sormam gerekiyordu yine her yerden üst üste anında yazmaya başladı takip ediyor sanırım cevap ver niye girdin dışarda mısın diye sonrada başka numaradan arkadaşıma yazmış Kevser bugün dışarı çıkacak mı biliyor musun ben öylesine biriyim gibi şeyler benimde kafam attı gittim her yerden engelledim sosyal medya hesapları kapadım sonra mesajla bana ''senin geleceğini geçmişini şeref... pis... sik...'' gibi şeyler dedi evet ilk suç bende ama bir insan bu kadar nasıl delirebilir? Ben artık sevdiğini hiç düşünmüyorum evet benle yatıyor benle kalkıyor sürekli ilgili bana karşı ama bıktım artık daha çok şey varda yaz yaz bitmez sizce böyle sevgi mi olur ne yapacağım ben?

0|1
5|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Takmış resmen seni kafasına. Bu yaptigi tacizdir. Bu ülkede kimse sallamaz gerci yine sucu sana atarlar ama guvendigin birileriyle bu durumu konusup bir seyler yapma vaktin gelmis sanki. Gittikce daha tehlikeli bir hal alabilir diye korkuyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sanal aşk faciası :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...