Çakmak istiyen kızlar?

ne zaman bir park köşesinde oturup şarkımı dinleyip sigara yaksam başıma üşüşüyorlar sigara istersin anlarımda çakmak istemek nedir sigarayı arada içersin yanına taşımazsın canın ister gelip istersin ama paket taşıyıpta çakmak taşımamak nedir ne düşünüyorsunuz bunlar hakkında

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir yani gazı bitmiştir. Bozulmuştur evde unutmuştur yolda düsürmustur. Arkadasi alip goturmustur. ya da arkadasindan 1 dal alip sonra baska yerde icerken cakmak aramistir. Ya da cantasinin derinlerindedir 1 saat onu cikarmaya calismak istemiyodur. ve ya cok yalnizdir senin evet tabiki diyip sonra ne önemi var falan demene ihtiyaci vardir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benden de çok isterler sigara içmediğimi bile bile :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne düşünelim ya ne saçma boş sorular soruyosun git bunu o kızlara söyle burda ne tantana yapıyosun?

0|0
    0|0
    • 2ay

benim merak ettiğim konu neden sigara paketi taşıdıkları halde çakmak taşımamaları erkeklerde tam tersi çakmak taşıyorlar ama sigaraları yok

• 2ay

bunun cevabını onlar bilir, burdakiler değil?

• Tanışma amacıyla olabilir ama gerçekten unuttuğu için istiyor da olabilir

0|0
    0|0
  • Neden " kızlar" yazma gereği duydun ki yani "insanlar" yazabilirdin erkekler istemiyor mu? 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

hayır erkekler sigara istiyor genelde kızlar çakmak ise çakmak erkekler sigara istediğinde cebinde çakmağı oluyor kızlar çakmak istediğinde ise sigarası

• İstiyen değil isteyen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bana bir iki kes denk geldi valla böyle bir guruh mu var ülkemizin parklarında bilmiyordum :D

0|0
    0|0
  • Öyle olunca yemek ısmarlattırıyorum broo ben yoksa çakmıyorum 😂😂😎😎

0|0
    0|0
  • çakıver kardeşim sende 😄

0|0
    1|0
Yükleniyor...