Kız tarafından taciz ediliyorum ne yapmalıyım?

Kıssaca olayı özetliyorum okullar başladı kampüsün yakılarında geniş bir kafe var neyse her akşam kampüsün çoğu orda takılıyomuş dediler fazla da çevremiz olmadığı için bizde oraya gidiyoruz 4 gündür, ve 4 gündür bir kız her gittigimde ya orda oluyor ya da sonradan geliyor ve beni gördüğü anda gözlerini bana kitleyip gözleriyle taciz ediyor bazen bakıyormu diye bakıyorum göz göze geliyoruz rahatsız olup kafamı çeviriyorum fakat o hiç çekinmeden utanmadan gözünü kırpmadan bana bakıyor tamam kız tatlı güzel ama 2 yıllık bir ilişkim var ve bu kızın böyle yapması beni rahatsız ediyor benim dikkatimi çekiyor ve kız arkadaşıma ihanet ediyoruşum gibi hissediyorum sizce nasıl konuşmalıyım bu kızla başımdan savmam lazım

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Sonunu kız arkadaşıma ihanet ediyor gibi hissediyorum diye bitirmesen gayet haklısın ama taciz edildiğinde böyle hissetmezsin 😄 Hiç tacize uğramadın değil mi?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka sende gözlerine bak bakışın öyle kafasını çevirmiyosa sende çevirme gelip senle konuşcaktır geldiğinde de sevgilim var ve senden rahatsız oluyorum de

0|0
    0|0
    • 2ay

Sıkıntı orda işte bakamıyorum kız dediğin utanır kafasını çevrir. Senin dediğini denedim fakat yine kafamı çevirdim çünkü bir süre sonra çok rahatısız ediyor boş boş bakıyor suratıma gözünü kırpmadan

• 2ay

Biraz daha bu şekilde devam ederse başka çare yok sanırım

• 2ay

Bence devam eder sen bişey demezsen

Kızlar Ne Diyor 2

• Sesli bir sekilde arkadaslarina onun hakkinda bir sey de.

0|0
    0|0
  • Sevgilin olmadığını düşünmüştür birgün sevgilinle takıl ilişkin olduğunu görsün vazgeçer belki:)

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgilim başka şehirde bu sene gelidim buraya çevremde fazla insan yok

Erkekler Ne Diyor 4

• Direk yanına git ve sevgilin olduğunu söyle. Kız daha fazla umutlanmasın. 😐

0|0
    0|0
  • git konuş söle rahatla ya :D

0|0
    0|0
  • İkisini birden idare et kanka. İkisininde gönlü olsun. Kıyamam ben ona ya :/

0|0
    0|0
  • Eve gel dediğin an gelecek kızlardan. Uzak dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...