Araba kullanmayı biliyor musunuz?

Araba kullanmayı biliyor musunuz ehliyetiniz var mı merak ettim 😊? Ya da öğrenmekte olan henüz?

Ben öğrenmekteyim ama ara verdim öğrenirken küçük bir kaza yapınca korktum u dönüşü yaparken kontrolümü kaybedip kaldırıma çıkmıştım 😒 korkudan çalıştıramam bile bir daha 😊 Ama tekrar hazır hissediyorum kendimi 😊

0|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 69

• 17 yaşındayım. Arabanın hareket mekaniklerini 8 yaşındayken kendi kendime öğrenmiştim. AS250 kamyonet vardı o sıralar. şu an Starex var ve yaklaşık 5 6 senedir de aktif sürücü haldeyim. Ve kullandığım araba minibüs , küçükkende kamyonet ti :D.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır ehliyetim, 5 yıldır da fazlasıyla tecrübem var.

0|0
    0|0
  • kimse anasının karnından çıktığı gibi öğrenmiyor , ufak ufak yavaş yavaş kimisi çok hızlı öğreniyor.
    :) bırakma öğren korkma.

0|0
    0|0
  • Var ehliyet, hemde "E" sınıfı, Çok şükür iyi de araç kullanırım... Alayım mı hepinizi bir piknipe gidelim hep beraber :)

0|0
    0|0
  • evet 15 yaşından beri E sınıf ehliyetim var 2004 yılında aldım ehliyetimi
    2012 yılnda e sınıf yükseltim ayrıca src belgem ver

0|0
    0|0
  • Biliyorum, ehliyetim var. ツ

0|0
    0|0
  • Ehliyetim yok araba kullanmak da zahmetli iş bana göre o yüzden pek bilmem sürmek yerine yan koltukta oturmayı tercih ediyorum 😂

0|0
    0|0
  • u dönüşü yaparken kontrolünü kaybedip nasıl kaldırıma çıktın ya:D drift mi yapıyordun :D

0|0
    0|0
    • Yoldan çıkıyorum sanıp panikle gaza yüklendim sanırım bilmiyorum bir anda oldu işte 😄😄

• haha :D Geçmiş olsun. Kendi şeridinden gittiğin sürece panik yapacak bir durum yok.

• Evet öyleymiş öğrendim ders oldu 😊

• Ben 13 yaşımdan berri kullanıyorum bu senede ilk arabamı aldım bence ara verme kaza olur yolda yürürkende olabilir sonuçta araba gerçekten özgürlük demek ayda en az 2 kere uzun yol yapıyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi kullanırım uzun yolda da

0|0
    0|0
  • e tabii ki

0|0
    0|0
  • bilmiyorm

0|0
    0|0
  • Bilgisayardan kullanırım

0|0
    0|0
  • Az biliyorum

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Trafikte dikkatli ve kararli olacaksın ozaman kolay kolay kaza yapmaz bir insan

0|0
    0|0
  • bende aslında ehliyeti aldım ama tam süremiyordum. son zamanlarda iyice geliştirdim ama hala yeterli değil bence

0|0
    0|0
  • Ayfonkarahisar b ehliyetim var sürüyorum :D

0|0
    0|0
  • biliyom ama ehliyet yok

0|0
    0|0
  • 1,5sene ve 15000 km civarı tecrübem var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 37

Yükleniyor...