Araba kullanmayı biliyor musunuz?

Araba kullanmayı biliyor musunuz ehliyetiniz var mı merak ettim 😊? Ya da öğrenmekte olan henüz?

Ben öğrenmekteyim ama ara verdim öğrenirken küçük bir kaza yapınca korktum u dönüşü yaparken kontrolümü kaybedip kaldırıma çıkmıştım 😒 korkudan çalıştıramam bile bir daha 😊 Ama tekrar hazır hissediyorum kendimi 😊

0|2
37|70

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 69

• 17 yaşındayım. Arabanın hareket mekaniklerini 8 yaşındayken kendi kendime öğrenmiştim. AS250 kamyonet vardı o sıralar. şu an Starex var ve yaklaşık 5 6 senedir de aktif sürücü haldeyim. Ve kullandığım araba minibüs , küçükkende kamyonet ti :D.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır ehliyetim, 5 yıldır da fazlasıyla tecrübem var.

0|0
    0|0
  • kimse anasının karnından çıktığı gibi öğrenmiyor , ufak ufak yavaş yavaş kimisi çok hızlı öğreniyor.
    :) bırakma öğren korkma.

0|0
    0|0
  • Var ehliyet, hemde "E" sınıfı, Çok şükür iyi de araç kullanırım... Alayım mı hepinizi bir piknipe gidelim hep beraber :)

0|0
    0|0
  • evet 15 yaşından beri E sınıf ehliyetim var 2004 yılında aldım ehliyetimi
    2012 yılnda e sınıf yükseltim ayrıca src belgem ver

0|0
    0|0
  • Ehliyetim yok araba kullanmak da zahmetli iş bana göre o yüzden pek bilmem sürmek yerine yan koltukta oturmayı tercih ediyorum 😂

0|0
    0|0
  • bilmiyorm

0|0
    0|0
  • u dönüşü yaparken kontrolünü kaybedip nasıl kaldırıma çıktın ya:D drift mi yapıyordun :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Yoldan çıkıyorum sanıp panikle gaza yüklendim sanırım bilmiyorum bir anda oldu işte 😄😄

• 2ay

haha :D Geçmiş olsun. Kendi şeridinden gittiğin sürece panik yapacak bir durum yok.

• 2ay

Evet öyleymiş öğrendim ders oldu 😊

• Ben 13 yaşımdan berri kullanıyorum bu senede ilk arabamı aldım bence ara verme kaza olur yolda yürürkende olabilir sonuçta araba gerçekten özgürlük demek ayda en az 2 kere uzun yol yapıyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi kullanırım uzun yolda da

0|0
    0|0
  • 17 senedir kullanıyorum..

0|0
    0|0
  • e tabii ki

0|0
    0|0
  • Az biliyorum

0|0
    0|0
  • bende aslında ehliyeti aldım ama tam süremiyordum. son zamanlarda iyice geliştirdim ama hala yeterli değil bence

0|0
    0|0
  • Biliyorum, ehliyetim var. ツ

0|0
    0|0
  • Ayfonkarahisar b ehliyetim var sürüyorum :D

0|0
    0|0
  • 1,5sene ve 15000 km civarı tecrübem var.

0|0
    0|0
  • 15yasimdan beri kullanirim gayet iyiyim...

0|0
    0|0
  • araba sevmem motosiklet kullanıyorum ehlıyetım var

0|0
    0|0
    • 2ay

Korkuyorum motordan

• 2ay

Tehlikeli olduğunu düşünüyorum ve birisini önümüzdeki aracı sollarken motordan düştü yuvarlandı motor bir yere adam bir yere gitti bişey olmadı hemen kalktı ayağa ama aklım çıkmıştı öyle görünce bunun benzeri kazalar çok oluyor

• 2ay

evet malsef trafıkte saygı yok motosıkletlı kısılere o bakımdan tehlıkelı oluyo ama aslında cok zevklıdır

• Bilgisayardan kullanırım

0|0
    0|0
  • yok yok kulsnms bence banada bir bayan şöför çarptıydı böyle şeyler yapıyosan kulanmamanı tavsiye ederim

0|0
    1|0
    • 2ay

Yo ilk öğrenirken herkes böyle hatala yapabilir öğrenicem

• 2ay

herkes böyle hata yapmaz ben yapmadım mesela panik oluyosan ilerde daha büyük pişmanlıklar yaşıcan kazalar olabilir benden söylemesi

• 2ay

Ben başarabileceğimi düşünüyorum bakalım

• Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • E herhalde.

0|0
    0|0
  • Şimdi herkes f1 pilotu kesilir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Trafikte dikkatli ve kararli olacaksın ozaman kolay kolay kaza yapmaz bir insan

0|0
    0|0
  • Ehliyetim var yaklaşık 3 yıldır

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama öğrenecem

0|0
    0|0
  • evet biliyorum

0|0
    0|0
  • 18 yaşıma bastığım gün ehliyete yazildim ve ilk sınavda aldım😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 37

Yükleniyor...