Asosyalim, nasıl çıkabilirim bu durumdan?

Merhabalar, başlıkdaki gibi asosyal birisiyim, 20 yaşındayım ve bir fabrikada çalışıyorum. Hiç arkadaşım yok dışarıda tek gezerim ya da annem babamla amcamlarla. Dışarıya çıkdıgımda eskiden arkadaş toplulugu gördüğümde umursamazdım ama artık dert etmeye başladım. Sürekli işten eve, evden işe sıkıldım. İş yerinde bile kimseyle fazla konuşmuyorum, hep işimi yaparım mesaim bitince çeker giderim. bu durum beni rahatsız etti artık. Ama en basitinden iş yerindeki insanlarla bile konuşmuyorum, yabancı geliyorlar bana ve hep aynı muhabbetler, Şu işi yapmıyor, şu gün işe gelmedi yalan söylüyor evde yatıyor aslında hasta değil vs vs gibi. Sevgilimde oldu dostlarımda ama hepsi zamanla gidiyoorlar zten. Belkide bu yuzden insanlarla muhabbet kurmuyorumdur ama böylede olmuyor hep eve geldiğimde bilgisayar , balkonda şarkı açıp kahve içme ve film izlemeyle geçiriyorum sıkıldım. Benim gibi olupda düzelen varsa nasıl değiştirdi hayatını anlatırsa sevinirim... ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Film izleyerek kitap okuyarak bir donem kendini gelistir ve insanlara yakinlik kurmaya calis icten ve sevecen ol onlarin sevecek bir yonunu bulmaya calis mutlaka birseyler vardir. Sosyallesmenin temeli insanlari sevmek ve muhabbet edebilmek bence:) ama kendini zorlama akışına bırak rahat ol

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• insanları tanıyarak geçer anca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yavaş yavaş fabrikadakilerle kaynaş. Ya bu arada nasıl girdin fabrikaya? Ben de çalışmak istiyorum :/

0|0
    0|0
    • 2ay

tanıdık vesilesiyle :)

• 2ay

Tabii yaa öyle oluyor genelde..
      Sen erkeksin daha kolay olur sosyalleşmen üzülme.

• Bilmiyorum😕

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende

0|0
    0|0
Yükleniyor...