Karşı cinse karşı ön yargılarınız var mı?

Daha önce karşı cinse karşı ön yargı taşıyıp bunu kırmanızı sağlayan biri girdi mi hayatınıza? Ya da mevcut ön yargılarınız var mı?

Güncellemeler:
2ay Evet/hayır var/yok şeklinde yazmayın ne olduğunu da belirtin bir zahmet

1|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Bir kızın gerçekten dolu dolu aşkla bakacağını öngöremezdim önceden. Bunu bana gösteren biri oldu evet, bu önyargıyı onunla aştım. Ama aşk ile de her şey aşılamıyor bunuda çok iyi öğrendim. Şu an yine karşı cinse ön yargılarım var. Artık onların vasfına, boyuna, dış görünüşüne göre önem verdiklerini düşünüyorum. Bunu aşan insanlarda yok değil tabi, bunuda biliyorum.

2|0
    0|0
  • Ben kız olsam beni sevmezdim ve kızların seviceği biri değilim bu yüzdende kızlara cok takılmıyorum ve hic yanılmadım

1|0
    0|0
  • kimseye karşı ön yargım yok.. karşımdakisaygıyı kaybetmişse tepkim olur onun dışında zaten açık bir insanım

0|0
    0|0
  • karşı cinse önyargılarım yokken oluşmasına sebep olan kadınlar oldu hayatımda, gerek arkadaş gerek yavuklu olarak.

0|0
    0|0
  • varr

0|0
    1|0
  • Vardır illa ki.

0|0
    0|0
  • Hayır yok.

0|0
    0|0
  • Kendi cinsimle var kız olacağım zaten

0|0
    0|0
  • Onyargim yok, sebep olan hatun cok ama

0|0
    0|0
  • this is the kezban

0|0
    2|0
  • var, aşamıyorum

0|0
    0|0
  • benim yok ama bana çok var :/

0|0
    0|0
  • asla hayır

0|0
    0|0
  • Önyargılarım yok.

0|0
    0|0
  • olmaması mümkün mü ya yolda yürürken tecavüzcü gibi hissediyorum yani hissettiriyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Deneyimlerden sonra önyargıya kapılan çok ve bu genelde aşk ilişkilerinde oluyor.

İster istemez oluşuyor ^^

1|0
    0|0
  • Sadece karşı cinse değil herkese var :D Genelde ön yargılarımın yanlıs olduğunu görüyrum sonradan *-*

1|0
    0|0
  • Hayır ön yargım yok

1|0
    0|0
  • Aslında herkes kadar. Herkesin sonuçta vardır kızlar şöyle erkekler şöyle dedikleri

1|0
    0|0
  • Var ve bu bazen yanlış anlaşılmama sebep oluyor lez misin yoksa? Diye soran çok..

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Evet öyleyim

0|0
    0|0
  • benim vardi ama birisi kirdi :)

0|0
    0|0
  • Alayı sapık

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Evet var kizlarla fazla samimiyse istemsiz bir onyargi olusuyo

0|0
    0|0
  • Evet önyargım var ve bunu aşmayı denedim olmadı tam tersine bu önyargılarımda hep haklı çıktım tüm erkekler i. bne şeref yoksunu yaratıklar

0|0
    0|0
  • evet var..
    çoğu kadınları cinsel obje olarak görüyor bu yüzden de güvenemiyorum hemen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...