Ben bir aşırı milliyetçi olarak Erdoğanı çok seviyorum. Siz hangi partilisiniz? Oyunuzu kime atarsınız? Anketli?

Ben aşırı fanatik gerçek Türk Milliyetçisiyim. Siyaset hastasıyım. Türkçüler gibi düşünürüm. Atsız şarkıları vb her şarkıyı dinlerim. Ben Türkçülüğümden kopmadan koyu bir Erdoğan sempatizanıyımda. 4 oy kullandım. 3 nü Ak Partiye attım. Sadece haziranda mhpye oyumu attım. Ondada zaten akp iktidar olur. mhpnin milletvekili sayısı artsın dedim. ben oy atmadım diye akp iktidar olamadı d. d. d. Bozkurt işaretini her daim yapan 3mayıs yürüyüşlerine vb katılan antikürytçü biriyim. Erdoğanı neden mi çok seviyorum. Erdoğan olmasaydı <3 Atatürkün <3 cumhuriyeti fetullahçıların eline geçerdi. Ülke suriye gibi olurdu. Erdoğan Türk ırkı için en az 3 çocuk diyor. Ülkesini düşünüyor. He yere havaalanı, hızlı trenler, üniversiteler yaptı. yollar, marmaray, üçüncü köprü, en büyük dünyanın havaalanını yaptı. Paraya ekonomiye itibar getirdi. Dolar öyle fırlayamıyor. Kendi tankımızı, ihamızı, silahımızı, uçağımızı yapıyoruz. Dünyaya meydan okuyoruz, çeki düzen veriyoruz. Bunlardan ziyade <3 Erdoğanı <3 zerre hiç sevmesem yine Erdoğanı destekler onun partisine oy atarım. Mesela dün gece piyasaların kapanmasına son 3 dakka kala moodys Türkiyenin notunu düşürdü. Dolar iki dakkada iki kuruş arttı. Pazartesi nolur görecez. Yabancı kopeykyler her türlü ülkemizle Erdoğanla uğraşıyorlar. Akılları sıra Türkiyeye böyle göz dağı vermeye çalışıyorlar. Şimdi ekonomimizle uğraşıyorlar. Ama sonuna kadar <3 ERDOĞAN <3 Bu şarkıyıda dombra var ve Erdoğanın sesi var diye paylaştım.

Atatürkün chpsi bugünün Akpsidir bence. Atatürk yaşasa Erdoğanı desteklerdi.

• ASLAN ERDOĞANIN AK PARTİSİ
    43% (3)38% (3)40% (6)Oy Ver
  • MHP
    29% (2)25% (2)27% (4)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)12% (1)7% (1)Oy Ver
  • CHP
    28% (2)12% (1)20% (3)Oy Ver
  • SP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BBP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)13% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yıllarca iktidarlık döneminizde fettoyu sizler beslediniz. Hoca falan diyerek.
    Menfaatleriniz doğrultusunda yollarınızı ayırdınız, sonrasında bir sürü senaryoyla ülkede onca kan döktünüz.
    Şimdi çıkıp Atatürk'ün cumhuriyetini fetoculardan kurtardı diyorsunuz.
    Size gerçekten yazıklar olsun !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...