Kapat

BEN KENDIMI ANLATACAGIM. BU HALİMLE NELER YASARIM?

Yakinda uni ye gidecem. Futbol oynamayi sevmem hatta hayatimda hic oynamadim diyebilirim. Ama önemli maç olur konusma ortami olur konusurum ama oynamam. Pes i de nadiren. Basket oynarim. Muhabbeti cok severim. Okulda İstanbul'da. Gezelim tozalim isterim. Gerekirse batagini da oynarim. Ama bir arkadas bana dedi ki uni hep hali saha pes orada boyle dislanirsin dedi. Dogru mu? Voleybol falan da oynuyor musunuz? Oynamasam yalniz kalir miyim? Felsefik cevaplar vermeyin lutfen.

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• bence bu kadar derin dusunme

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Yok be sen de 😂

0|0
    0|0
    • Niye? Vallahi kafami kemirdi. Kac kisi dedi. Bende diyorum mac varsa gelir izleriz de onu bunu oynamiyorum diye de olur mu? Hala liseli gibi voleybol maci yapacak halim yok herhalde ne siklikla oluyor? İstanbul'da dis hekimligi okuyacagim

• Ben mühendislik okudum bitirdim kimin maçı olsa direk çağırırdı beni ona rağmen halı saha maçları arkadaş yapmak için o kadar önemli değil emin ol, etkili ama o kadar da önemli değil kaldı ki senin bölüm diş hekimliği kız erkek sayısı eşittir, sizde bunun önemi iyice azalır

Yükleniyor...