Dilde birikmiş ama söylenmemiş cümleleriniz var mı, onlar hangi cümleler?

Dilde birimiş ama söylenmemiş cümleleriniz var mı, onlar hangi cümleler?
Dilde birimiş ama söylenmemiş cümleleriniz var mı, onlar hangi cümleler?Hangi sebeptendir bilemem ama illaki geçmişe dair birikmiş hayal kırıklıklarınız, özlemleriniz, korkularınız, öfkeniz, sevinçleriniz ve daha nice anılar birikmiştir... Yanılıyor muyum?

2|0
24|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yok knk ne arasın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• genellikle güzel cümleler
    karşımdakini sevdiğime
    değer verdiğime
    önemsediğime dair olanlar
    dünyanın en güzel şeyi
    seni seviyorum demek
    ama bu cümleyi kurduğun an giderler
    bu yüzden dilde birikti bunlar
    içimde tutsam ayrı
    söylesem ayrı dert

0|1
    0|0
  • Var kanka bilirsin

0|1
    0|0
  • Niye surekli engel vardi aramizda. Neden birturlu olmuyordu. Senin degil benjm duam kabul oldu. Ben cok once dua etmistim senin gibi pe zolari Allah karsima cikarmasin hicbisey olmasin aramizda. Olacaksa da Allah engellesin demistim. Işte bu yuzden Allah engelledi ikimizin biraraya gelmesini. O yuzden yillar gectigi halde birturlu olamadik. Simdi anliyorum. Senin gibileri Allah tab bana uzak olmasini dilemistim.

0|1
    0|0
  • Ben olduğu gibi sevgimi de nefretimide gösteririm.
    Bu zamana kadar hiç biriktirmedim böylesi daha iyi.

0|1
    0|0
  • Cookk hangi birini soylym hayatimdan gecen herkes icin sayfa sayfa sozlerim var ama soyoediginde anlicak insanlar yok. O yuzden hep susmayi tercih ettim

0|1
    0|0
  • var ama tam söylıyım dıyorum gözyaslarım akıyo

0|1
    0|0
  • Hangi birinden basliyim kimini gomdum. kimini hic soylemiycem. kimini unuttum. kimininde zamani var

0|1
    0|0
  • hiç yok ağzıma geleni hemen söylerim

0|1
    0|0
  • Bazen herkese sayıp sövesim geliyor hatta aileme bile. Ama düşününce bunun sadece bir öfke kontrolsüzlüğü olduğunu görüyorum. Susuyorum. Doğru olanın bu olduğunu biliyorum🌚🔪

0|1
    0|0
  • Yok.

0|1
    0|0
  • Hayir yok

0|1
    0|0
  • "Başkaları için hep kendimden ödün verdim"
    Şu cümleye hep dillendirmekten kaçtım.

0|1
    0|0
  • Senden nefret ediyorum sinsirella kadın!

0|1
    0|0
  • Öfkem var

0|1
    0|0
  • Bakıköy meydandaki tüm insanlara '' bu ne kalabalık ya hadi evinize '' demek...

0|1
    0|0
  • Şimdi buraya bir kac kelime mi bırakalım?

0|1
    0|0
  • Haklısın. Gif cok hosmus

0|1
    0|0
  • Keşkelerim çok ((

0|1
    0|0
  • Umarım acı çekerek ölür.

0|1
    0|0
  • Git geberirsen Çok yaşa mal banane cok icimde kaldi bu soz

0|1
    0|0
  • yok cok sükür

0|1
    0|0
  • Butun imansizlar beni mi buluyo lan😤😤 hep hanimefendi oldugum icin delirtmeye calisiyorlar. Kufur etmeyim diyorum. Etmiyorum da zaten. Ama madem gizliyim. Edicem ulan. Hepinizin CANI CEHENNEME öküz herifler😂. Ettim kufrumu. Oh icim rahatladi. Hepsi popo

1|1
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• mutlaka var içime attığım ama dile getirmekten çekindiğim getirdiğimde çok kalpler kırılabilir çok canlar yanabilir çünkü gerçekleri bir tokat gibi yapıştırdığımda şu anda olduğu gibi kimseler kalmaz yanımda sonra yeri geldiğinde lafımı esirgemem ama üzerime çok gelenlere ısrarla bir şey yaptırmak isteyenlere herşeyi anında olsun diye bekleyenlere o kadar çok kızıyorum ki ama söyleyeceklerimi söyleyemiyorum pek.

0|1
    0|0
  • Sevdiğime söylemek istediğim bir sürü cümle var, söylemekte imkansız.

0|1
    0|0
  • yuttum artık o cümleleri 😏

0|1
    0|0
  • tutmam
    geldiği gibi saydırırım

0|1
    0|0
  • Seviyordum ama sevmiyorum dedim oysa söylenecek çok birikmişti ağzımda diyemedim bıttı

0|1
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...