Surıyelılere karsı bakıs acınız ne?

adanada bir sure firmasinda calisiyorum patronlarim suriyeli ama okadar iyi ve mtevazilar ki eskiden sureyinin zengilerinde ilk 10 dalarmis daha onceleri cevrenin de etkisiyle sevmiyordum suriyelileri ama yanilmisim sizin bakis aciniz ne peki?

0|2
7|39

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde bir sağlık kuruluşuna gittim bir suriyeli aile vardı. Hemen hemen benimle yaşık biri karşımda yayılmış bir şekilde oturup ayak ayak üstüne atmış gevşek gevşek sakız çiğniyor bir yandan da gülüşerek muhabbet ediyorlardı. Aynı gün Celabrus da Türk askeri şehit oldu. Yani bu kanı bozuk şerefsiz p içler için benim askerim ölmekte. Kadın çocuk yaşlı bunları anlıyorum bunlar gelsin sığınsın ama sağlıklı erkeklerin hiç birini kabul edemiyorum. Bunlar bu gün kendi vatanını bile satıyorlar yarın bize neler yapacaklar bilmiyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• acım yok

1|0
    0|0
  • bir gitseler de kurtulsak diyorum

hepsi zengin hepsi devletten yardım almasına rağmen dileniyor hepsinde lüks telefonlar yüklü banka hesapları iyi arabalar vs vs ama biz asgari üçrete talibiz yani ne diyelim ki.

geçen denk geldim onlara şehir içi ve şehirler arası ulaşım üçretsizmiş. uçak otobüs metro vs. ya ben 90 100 lira veriyorum adam bedava biniyor ben ev kirası veriyorum o vermiyor ben çalışıyorum 3 kuruş alıyorum ona devlet para veriyor birde yetmiyor dileniyor yani ne diyeyim ki anlayan anladı.

1|0
    0|0
    • 2ay

onların karakteri o. arapların medeniyetinde vardır başkalarını sömürmek ve yağma.

• 2ay

ben onları halkımız olarak görmüyorum. onlar araplaşmış ve araplarla karışmış kesim sadece. asıl Türkler susuyor.

• 2ay

@kabızfasulye şirket konusunu hiç açma o kanayan yaram. 1 destek alamadım yıllardır adam gözlerim önünde 400 bin tl hibe aldı ve 3 5 kere daha alıp ankaranın en büyük dönercisi oldu. fiyatta kazık ama tıklım tıklım neden onlar savaş mağdururmuş onlar kazanmalıymış bizim halkın mantığı

• 3 kiracım Suriyeli aynı yemeği sofrayı devamlı paylaşiriz

1|1
    0|0
  • valla bana bir zararları yok iyiler.

1|1
    1|0
  • kimi durmlarını suistimal ediyor

1|0
    0|0
  • 👋 şu beş parmağın beşi de aynı olurmu güzelim

1|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme.. avrupaya gidebilenler Türkiyeyi kötülüyor neyse cehennemin dibine kadar yolları var.. Bütün it kopuk Suriyeli çocukları ben Suri Suri bom ya onlar da ölsün.. hepsi bitli hastalıklı kontrolsüz ürüyen... onlara sadaka vereceğime gider sokak köpeklerine et veririm..

1|0
    0|0
  • Çok dövdük bizim burda mahalleye giremiyorlar :D

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum istemiyorum

2|0
    0|1
  • İnsandan insana değişir galiba sonuçta herkes aynı kapasitede degil

1|0
    0|0
  • ben % 45 lik bir açıyla bakıyorum

0|0
    1|0
  • Seviyorum

0|1
    1|0
  • gaziantepte yaşayan birisi olarak suriyelilerden nefret ediyorum çünkü çok gereksiz hareketler yapıyorlar ve vatanlarının durumları bu kadar kötüyken burada çok aşırı derecede rahatlar

0|0
    0|0
  • Pek sevmezdim iyileride var ama zengin ve okumuş olanları onlarda az genelde

0|0
    0|0
  • insanlar ve yardıma ihtiyaç duyan herkese kapımız açıktır. Açı doyurasın çıplağı giydiresin ki bey olasın demişler !

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum mk türkten baska kimseyi sevmiyorum türkü türk sever abi ne suriyesi mk

1|0
    0|1
    • 2ay

bizle kiyslama ama ben sadece onlar hakkinda sordum tabi ki turkun turkten baska dostu yoktur

• Alayı savaştan kaçan , vatanını bırakan , korkak , kansız , şerefsizler.

0|0
    0|0
  • o suriyelilerin arasindasi barak turkmenleri haric hepsi kaziklara gecirilip oldurulmeli...

0|0
    0|0
  • Abimle aynı ii yerinde çalışıyorlar. Cok iyi insanlar der hep. Kötü de olsalar insanlık namına sahip çıkmalıyız korumalıyız kollamalıyız.

0|0
    1|0
  • Sevmiyorum sevmeyeceğim.

1|0
    0|1
  • Hov sevmiyprm

1|0
    0|0
  • Sure firması ne ya

0|0
    0|0
  • Suriyeliler gitsin, imam hatipler kapatılsın

1|0
    0|2
  • İyisi de var kötüsü de var

0|0
    0|0
  • Deniz
    nbr tanıdın mı beni

0|0
    0|0
  • suriyeli patronunamı vereceksin

0|0
    0|0
  • birilerini sevmek için insan olmaları yeterli değilmi, neden oralı buralı diye ayırt edelim ki.

0|0
    0|0
  • Bir zararları yok

0|0
    1|0
  • hıc gormedım bılmıom

0|0
    0|0
  • Ben Adana'da o kadar sürüyelim gördüm benden iyi giyiniyorlar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Her milletin iyisi kotusu var... gercekten cok magdur olanlar hep kamplarda sehirdekilere hic acimiuorum aksine nefret ediyorum yaa ic ice yasamadan bilemezsin.. pisler cok gurultu yapiyorlar saygisizlar.. simariklar.. sanki onlarin ulkesi de biz siginmaciyiz gibi davraniyorlar birkac kere kavga ettim bazilariyla... ama korkuyorum erkekler isidli gibi sac sakal birbirine karismis urkutucu tipler cok. ya sevemedim bir turlu.. keske donseler artik.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum

1|0
    0|0
  • İyisine denk gelmedim ve çok rahatsız edici bakıyorlar ama yine de nötrüm umursamıyorum pek

0|0
    0|0
  • sığınmacı olarak geldiler güya ama bir sürü şirket açıp parayı bulacak arap çomarları üzerimizden.

0|0
    0|1
  • onlar taksim meydanında şarkı söyleyip eğlenirken bizim askerlerimiz ölüyo

0|0
    0|0
  • defolup gtmelerini istiorm. araptan adam çıkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...