Yan dairedeki kızları tavlamak istedim, babaları bana sinirlice baktı, sizce yarın şansımı tekrar denemeli miyim?

Ben gurbette yaşayan bir kardeşinizim,1,5 senedir yaşadığım daire çift daire, yan taraftaki ailenin 3 tane kızı var 3 üde hemen hemen benim yaşımda,3 üde bir birinden Seksi, ne zaman ses duysam direk kapı deliğinden gözetlerim :) neyse sabah hazırlandım süslendim püslendim her zamanki gibi gözlüğümü takıp parfümümü sıktım, kızların kapıdan çıkmasını bekledim...
Neyse 1 saat felan bekledim bunlar çıkınca bende hemen çıktım, kızlar her zamanki gibi yine çok şekersiniz dedim... bu tatlılığınızı neye borçlusunuz diyecektim iyi ki dememişim, babaları arkadaymış, meğer ailecek bir yere gideceklermiş, öksürdü, sinirli sinirli baktı, kızlar kahkaha attı, bende iyi günler abiciğim diyerek hızlıca kaçtım.
şimdi bu kızlarla iyi anlaşıyorum, whatsapp telefon facebook her yerde ekliler, artık aile gibi olduk ama babaları adete ''kızımdan uzak durmazsan kıçına tüfek sokup ateşlerim'' gibi baktı, korkmadım değil.
Ne yapayım şansımı zorluyayım mı yoksa şansımı uzakta aramaya devam mı edeyim.

Sanırım ilk babalarının kalbini kazanmam lazım. :)

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Babasinin kalbini kazandiktan snra bnce kizlarin yuzune baktikca hep k. cinin ustune oturamadigin o gunler gelir aklina. Ailecek uzak durman gereken yan komsularinin senin icin bir ask ucgenine donmesine izin verme yoksa hem kizlar hem babalarini hosnut etcem derken neysee

0|0
    0|0
    • 2ay

çıkmam tabii ama o kızlarla daha çok vakit geçirmek istiyorum :)

• 2ay

O kizlardan biri olsam su yazdiklarini gorsem sana geliyoruz der anahtari alir babami yollardim

En İyi Erkek Görüşü

• Babası öyle baktığına göre bahsettiğin kişiler türk sanırım uzak dur vurur seni ayrıca bidaha bu kadar uzun yazma almanyada ki kuzenlerime dövdürürüm seni 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

yok kardeş alman aile. dairede tek türk benim şikayetçi değiller ama sesimi pek çıkartamıyorum, arasıra şımarıklıklar yapsamda severler beni :D

• 2ay

Kanka yürü o zaman alan veren razı ise sorun yok demektir güveniyoruz sana hadi yüzümüzü kara çıkarma 😂

• 2ay

ayıpsın halledeceğim yarın kek yapıp götüreyim misafirliğe :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Babaları anlamıştır oyuzden ilk babayla arayi yap ondan sonra tavlarsin kızları ama dikkat et baba senden gıcık almasın kızlarından gönlü varki telefon da Facebook ta watsapta ekli :) Allah yardımcın olsun:)

0|0
    0|0
  • Dayak yiyene kadar devam 😅

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Tüfeği kıçına sokup kendin bir ateşlemeyi dene bakayım.. Baktın bişey olmuyor kızlara yürümeye devam edersin :) Kızların Aile türk mü bu arada?

0|0
    0|0
    • 2ay

yok kardeş daire komple alman 1 ben türküm

• 2ay

yok kardeşim almıyayım gebertrler beni

• 2ay

:)) Belli mi olur.. Belki de cesaretini taktir edip kızını sana verir. Neyse sen daha iyi bilirsin bu alamanların huyunu suyunu. Nabza göre şerbet ver sen.

• Takilip duseydin babasi yardim ederdi

0|0
    0|0
  • Dene tabi

0|0
    0|0
  • Akışına bırak biraz zaman geçsin babalarıylada aranı uyu tut arada normal lafla onlada :)

0|0
    0|0
  • namussuzmusun sen birde abileri yaslarindasin ln

0|0
    0|1
    • 2ay

lan git ne abisi yaşındayım manyak yorum yerini mi karıştırdın. aynı yaştayız kızlarla.

• 2ay

alman vatandasisin diye alamiyacaklarmi saniyorsun seni devlet adamisin kimsinde alamiycaklar seni, fesatlikmi bu yazdigin seylere bir dönde bak neler yazmissin seksiler abicigim gibi seyler yazan kim sen deilmisin sapik, sen kimsinde sana yakin olucaklar öz kardesimisin amacinin ne olduguda belli acikca yazmissin ugursuzluk musallat olucaksin o adam seni dograsada az bile, senin gibi sapiga gerek yok toplumda, ama gör bak aynisi basina gelicek soyundan cikicak basina gelmeden ölmezsin hatta daha beterini yasiyacaksin, smdi defl

• 2ay

sanane sen sesini kessene sen kimsin! dön kendine bak yapmadığın bok kalmamış gelmiş burada konuşuyorsun ağzına çarparsam amele gibi yapışırsın uza

Yükleniyor...