Sizce UZAYLILAR var mı?

Sizce Amerikan filimlerinde neden hep uzaylılar ve istilalarından bahsediliyor neden hep böyle bir mesaj veriyorlar filimlerinde amaçları nedir?

Güncellemeler:
2ay Uzaylılar var diyen arkadaşlar YouTube dan "gelenler" the arrivalis belgeselinin tüm bölümlerini izlemelerini tavsiye ederim!..

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Hayalgucleri dolup taaiyor ondan inanmiyorum bu arada

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen hep onlar dünyayı istila ediyor. Bir kere de biz toplanıp gidelim mevzu yapalım Mars da mekan basalım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• var bizde uzaydayiz

0|0
    0|0
  • bence var

0|0
    0|0
  • Belki bizde uzaylılara göre uzaylıyız ki ben öyle yeşil birseyde düşünmüyorum bu konuda -,-

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayni dusunceden bir tanede burada var;))

• 2ay

Ben uzaylıların olduğunu düşünmüyorum ama en düşük ihtimal olsa bile bizim gibi olurlar öyle yeşil felan değil!..

• Varlar.

0|0
    0|0
  • VaR onlar

0|0
    0|0
  • var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence uzaylı falan yok.

0|1
    0|0
  • İnsanoğu da uzayda yaşadığına göre onlar da uzaylılar.

0|1
    0|0
  • Uzaylıyı muzaylıyı millem, ama cinler var, ee onlarda uzayda yaşıyorsa al sana konu, kurcala kurcala uğraş :D

0|1
    0|0
  • bence yok. olsa idi niye hep onlar görüyor biz veya başka toplumlar neden göremiyor. gelişmiş makineler olsada olmasada gorunurler. daha diğer gezegenlerde hayat bulamadilar ne uzaylisi

0|1
    0|0
  • Yok uydurma

0|1
    0|0
  • evet var😁

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Var bak burda @LeydiMeyra

0|0
    0|0
  • Abd de çok ciddi araştırmalar yapılıyor Nasa daki insanlar bunu yapıyorsa olma ihtimali vardır.

0|0
    0|0
  • Evrende sadece biz yaşamıyoruz

0|0
    0|0
  • 7 / 24 Alkol tüketmenin sonucu
    Kapıyı bile uzaylı gören bir millet.

0|1
    0|0
Yükleniyor...