Ailemiz neden dusmanimiz gibi davraniyor?

Arkadaslar yarin arkadasimin dogum gunu aksam izin vermediler gitmeme sonra oglen bir kahve icin yine izin vermediler 1 saatlik mesafede yasiyor kiz.. Bana dediler ki o gelsin buraya yahu kizin dogum gunu var benim gitmem gerekmiyor mu? Nasil bir aile icinde yasiyorum anlamiyorum, birer birer arkadaslarimi kaybediyorum onlarin yuzunden ve yine tek basina kaliyorum.. Ve ailem oyle mutlu oluyor benim arkadasim yokken beni mutlu gordukleri zaman mutlulugu bozmaya calisiyorlar hemen ve aglatiyorlar? Bu aile mi sizce? Resmen dusmanlik? Dimi

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kizin dogum gunu varda kendini bir ebeveyn yerine koy. cocugun kutlamaya gidecek ne icecek kimle icecek nasil ortam olacak? ben olsam alkol buldugum her yerde jciyorjm mesela aksatmam :D ama iste onlarda bunu dusunerek kokten cozum sagliyorlar. biraz daha genis dusunmen gerek biraz ergenliktesin bence 😂

0|0
    1|0
    • 2ay

bir insani ne kadar sıkarsan sık istiyorsan zincirlere vur içinde yapma istediği varsa er ya da geç mutlaka Yapar bizim ailelerin anlamadığı şey bu her zaman yanında olmayacaklar kızın sen ne kadar kısıtlarsan o kadar daha çok yapmak isteyecek birazcık rahat bırak ki daha kötü şeyler yapmasın şu hayat bizimse bize bıraksınlar düşüp kalkarak yolu bulacağız elbet

• 2ay

Arkadasimin aileside
      Orda olacakti ve annemler taniyorlar kizi

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef ki ailemizi kendimiz seçemiyoruz ve şu hayatta silip atamadığımız tek şey onlar sorsan bizim iyiliğimizi düşünüyorlar. Yaşın kaç bilmiyorum ama üniversiteyi uzak bir yerde oku hayatını yaşarsın buna da mani olamazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Nasil bir aile degil nasil bir cevre ve devirde yasiyorum diye sor onlar seni koruyor aksam gitsen muhtemelen iceceksin ordaki bir erkek gelip sana cakacak gercekler bumlar

0|0
    1|0
  • Sende huzursuz et onları ofla canım sklyo de ağla en iyi yaptınız şey zaten ağlamak

0|0
    0|0
  • Arkadaşın niye aileni tanıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...