Gerçek dünya KizlarSoruyor'daki gibi mi yoksa üyeler çok mu aykırı tipler?

Kendi dünyanızla KizlarSoruyor dünyasını karşılaştırdığınızda nasıl sonuçlar çıkıyor?

1|1
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekte farklıdırlar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Sence... burdakilerin 100 de 99.99999 u asosyal ezik abazan ve olmayan egolarini kastiran tipler. Arada 100 de 0.000001 ler de zaten ona buna mesajla taciz etmemekten tut ben ulasilmazim ben atim ben essegim ben istedimmi osursam iki dagi yerinden oynatirim diye yazmak yerine ironiyle karisik kdndiyle ve buradkilerle dalga gecen kisiler.

0|0
    0|0
  • İnsanlar kendilerini özgür sandıklarında toplumun onların üstlerinde bir etkisi olmadığını düşündüklerinde böyle oluyorlar yoksa yine aynı insanlar

0|0
    0|0
  • bir çoğunun daha lügati oturmamiş..
    Karşimda iki kelam edemeyen sinerjisini enerjiye dönüştürmemiş keko ve zülbiyeler mevcuttu.

Şu sayfada ön planda her maneviyati sergileyip, bana bile diklenen insanlarin karşimda zekadan yoksun, sirf kendisini iyi hissetsin diye bebek gibi hareketler yapip moral alan kof kokulu edersiz insanlar masama oturdu.

1|0
    0|0
  • Neresi aykırı yahu klasik beyaz atlet çay sigara pc işte yoksma benim gibi röştenaykırımlı değillerdir:/

0|0
    0|0
  • Abi ben neysem oyum cidden bak taniyan bilir ama gozlemledigim kadariyla sitede olan insanlar disarida olsa gercekten ilginc bir ulke olurdu. Ne biliyim Norveç İsviçre gibi falan anlatabiliyorum dimi :D

0|0
    0|0
  • Sanala güvenme. Eğlen çık. Burda gerçek kimliğini yansıtan az bir kesim var

0|1
    0|0
  • Realite de evet insanlar gerçekten bu kadar salak öyle ki istekleri ürettiklerinden her geçen gün daha fazla büyüyor. Sonuç mu? Eğer sen bunu fark edemediysen sende yanlızsındır hanımefendi 😌
    Yine ben ve yine tutarsız beynim 😎

0|0
    0|0
  • Gercek dunyada babam annem nenem amcam oldugu icim ayni degil sjdj

0|0
    0|0
  • Ayniyim

0|0
    0|0
  • Buradakilerin hayal gücü geniş gerçek dunyayla alakası yok

0|0
    0|0
  • Benim ki yakın ve aslında burası daha reel olan taraf. İnsanlar burada içlerindeki gizlerle birlikte varlar. Pis bir sapık oludğunu annen halan amcanın yanında pek açık etmezsin burada ettiğin gibi mesela :D

0|0
    0|0
  • Buraya girince avatar oluyorum

0|0
    0|0
  • Alayı troll

0|0
    1|0
  • Kıçımın kenarı çıkıyor

0|0
    0|0
  • Astral seyahate çıkıyorum buraya gelince resmen

0|0
    0|0
  • pabucumun aykirilari xd

0|0
    0|0
  • bu kadar sapık gerçek hayatımda yok

0|0
    0|0
  • Alakasi yok ben kizlari boyle bilmezdim cok sasirdim acikcasi

0|0
    0|0
  • Gerçek hayat daha kötü

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Üyeler gerçek hayatta göstermediği yüzünü burda gösteriyor

0|0
    0|0
  • merhaba biz dünyalıyız

0|0
    0|0
  • herkes salla paça burada

0|0
    0|0
  • Abartı

0|0
    0|0
  • Marjinal miyiz neyiz

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence gerçek dünyanın mini versiyonu. Biz hep aynı tarz insanlar ile takıldığımız için bu kadar çeşitli olduğumuzun farkında olamıyoruz, gerçekte.

0|0
    0|0
  • Gercek dumy

0|0
    0|0
  • Yok, klavyeyi alan değişik karakterlere bürünüyor sadece

0|1
    0|0
  • Hic alakasi yok. tek ben degil burda herkes oldugu gbi deyil olmak istedigi gbi ya da icinde gizli tuttugu kişiligi sergiliyor

0|0
    0|0
  • Çok farklı tamamen fklsmdeşc

0|0
    0|0
  • Ben hep aynıyım

0|0
    0|0
  • Hemen hemen aynı gibi 😂

0|0
    0|0
  • Yok burda herkes hayaller aleminde

0|0
    0|0
  • üyeler aykırı

0|0
    0|0
  • Bende saskinim. Bence herkes yani cogunluk olmak istedigi karaktere bürünüyor.

0|0
    0|0
  • Burasi fuhus batagina dönmüş gibi cevrem sanki normal gibi bilemedim ben kafayi yiyorum galiba😨

0|1
    0|0
Yükleniyor...