Hem annemi hem babamı kaybettim mi şimdi?

2 hafta önce talihsiz bir kaza da hem annemi, hem babamı kaybettim. Bu 2 hafta bana 2 asır gibi geçti. Yine de ilk gün ki gibi taze değil acım, az da olsa toparlanabildim, hatta işime bile devam ediyorum. Herkes alıştı, ama ben bir türlü alışamıyorum.. Bir boşluk var içimde, sanki hiç dolmayacak gibi.. Ağlamayla barıştım, inanın unuttum gülmeyi.. 2 haftadır her gün ölüyorum, her gün ölüyorum.. Uyku denen bir şey yok artık hayatımda, her gecem karanlık, eziyet gibi geçiyor. Ama herkes alıştı, benden başka herkes.. O günden beri toplasan 2 kelime anca konuşmuşumdur. Sanki o gün çocukluğuma döndüm, birden zaman geriye aktı.. Hala idrak edemiyorum çünkü bazı şeyleri, çocuk gibi inanmak istemiyorum. İçimin sindiremediği, aklımın almadığı o kadar çok şey var ki.. Artık hiç bir şeye üzülmüyorum mesela.. Önceden asla dediğim şeyler artık gayet normal geliyor.. Hiç kimseye karşı içimde kötü birşey besleyemiyorum.. Sanki bundan daha fazla kaybedemem gibi.. Çok garip bir olay.. Anlatsam bile anlayamazsınız ki.. Gerçekten çok farklı.. Ah yarabbi, ne acıklı imiş ölüm.. İçimde çok kötü bir his var, ömür boyu böyle olacağım gibi.. Hep böyle mi olacak bu gerçekten? Bir yanım hep böyle yarım mı kalacak? Beynim durmuş gibi, aynı travmayı atlatan varsa nasıl atlatabildiğini anlatabilir mi.. Buna gerçekten ihtiyacım var..

Güncellemeler:
Galiba yanlış anlaşılmışım. Üzülerek söylüyorum ki, acım üzerinden prim yapmıyorum, dertleşmek istemiyorum, reklam etmek istemiyorum.. Bakın belirttiğim gibi.. Sadece bu travmayı nasıl atlatabileceğimi soruyorum..

0|0
1118

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...