Ahlak yozlaşması yaşıyoruz sınıfta yaşadığım bir olayı anlatacağım yorumlar mısınız?

lise 4'e gidiyorum. sınıfta bir arkadaşım var kendisi artvinli.

kişilik olarak biraz pısırık, biraz utangaç, kendi halinde biri. bizim sınıfın popüler erkekleri arada onun ile alay ediyor. neyse konuya geçeyim.

bugün yine geldiler, bizim çocuğun yanına '' sen hiç milli oldun mu '' diye soru sordular. cinsel anlamda sordular tabii. bunu sordukları esnada, çocuğun yakınında da bir kız vardı. o da muhabbeti dinliyordu. kızın yanında sordular soruyu. kız da soru sorulduktan sonra gülümseyerek dinledi çocuğu.

çocuk soruyu duyduktan sonra utandı ve istemeden güldü. '' yav kızın yanında konuşulur mu bu '' dedi. ayıp ya dedi

kız ise, yok yok bir şey olmaz, soruyu cevapla dedi. kız da yanındakilerle beraber alay etmeye başladı.

'' milli oldun mu lan cevapla hadi '' diyerek çocuğa baskı yaptılar hiç cevaplamadı. yav gidin başımdan dedi. sonra gülerek uzaklaştırdılar

kızın yanında cinsel konudan bahsedildigi icin bizim artvinli utanmasına ragmen kız hıc umursamadı bır sey olmaz sen soruyu cevapla diyip dalga gecmeye devam etti...

kızın yanında küfür edildiği için bile yanındaki uyaran kişilerdik, bu duruma gelmemiz hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|1
4|12

En İyi Kız Görüşü

• B. k var milli olunca beyni uckuruna akmis zavallilar. Sanki rütbe atliyorlar onla bunla yatinca ahlaksiz beyin yoksunlari

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara bazı şeyleri yanlış aktarıyorlar. Bilerek yozlaşma akımlarını yayıyorlar. Hiç görmedin mi çıplakta dolaşırım istediğimi de giyerim küfür de ederim seks te yaparım kime ne sana ne bu benim hayatım çzgürüm ben yok bilmem ne. yanına bir sürü şey daha ekleriz de neyse yazdığımla kalacağı için uzatmıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O kızı bozsaydın keşke

0|1
    0|0
  • Kız gevşek olabilir de pardon sen bu muhabbetleri duyarken sessiz mi kaldın cidden?

2|0
    0|1
  • Yazık diyorum ne masumiyet kaldı ne ahlak daha şu yaşta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Malesef gelinen duruma bak

0|0
    0|0
  • ulan milletin terörist dediği adamlar bile dağda evlenmeden cinselliğe izin vermiyorlar yeni neslin ag

1|0
    0|0
  • Nasıl konular konuşuyor şimdiki nesil anlamak güç utanmaları da kalmamış.

1|0
    0|0
  • Kızlara fazla önem veriliyo bence, benimde arkdaşlarım var mesela, kızın yanında küfürlü konuşunca laf eden, aga size ne kız rahatsızsa kendisi belirtir ağzı dili yok mu, çokmu rahatsız oldu gitsin, ha sen illa yavşıycam diyosan, kızı bize karşı savunuyormuş gibi, üzerimizden prim yapma diyorum.

0|0
    0|0
  • Bu kız yine uslu modellerdenmiş.. Onun çok daha ileri modelleri var.

0|0
    0|0
  • Eskiden de konuşuluyordu

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki gün geçtikçe batılılaşmak adı altında ahlaksızlaşıyoruz

0|0
    0|0
  • O dalga gecen bence sensin;))

0|0
    0|0
  • sen hiç birşey yapmamışsan sende kabahatlısın diyemedin mi birşeyler sen ondan da pısırık çıktın yaa

0|0
    0|0
  • Şimdiki kızlar erkeklerden beter,
    normaldir. 👍

0|0
    0|0
  • Gereksiz samimiyet. bizim sınıfta da aynı durum var ve hiç hoş değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...