Japonya vs Türkiye?

Hemen Hemen aynı dönem yapılan yürüyüşler acaba kim haklı Ani-İslam Escinselleri savunan türklermi yoksa Türklerin Katledilmesine karşı çıkan Japonyamı? not:türkiyede 50 60 kişi türklerin katledilmesini protesto etmiştir cin başkonsoloslugu önünde. ülkemizin rezilligi :) baya oldu evet ama bu o kadar kolay bitirilmesi gereken bir konu degil bence. seviyeli insanların gelmesini isterim.

• JaponyaJaponya vs Türkiye ?
    69% (9)69% (9)69% (18)Oy Ver
  • TürkiyeJaponya vs Türkiye ?
    31% (4)31% (4)31% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay 3 oy veren vatan haini kim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Uygurların hepsi açık hapishanede bildigin filistin kadar agır olamasada sıkıntılı diye biliyorum her ev fişlenmiş Zor işleri

0|1
    0|0
    • 2ay

evet öyle kardeşim. sinirden aglamıştım türkiyenin bu halini görünce

• 2ay

Biz kolay unutuyoruzda yahudıler avrupalılar unutmuyor sorsan bizimle mi uğraşacaklar der gülüp geçerler bizim insanlar. Yapacak birşey yok kolay duzelmez bu hal birey olarak bazı seylerin farkına varmak zaman alıyor hangi coğrafyada kaç türk be durumda ya da müslüman halen neme lazım durumundayız

• 2ay

türkiye bitiyor ya böyle devam ederse ülkemi degiştirirm.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye değişiyor maalesef
    Nickte 10 numaraymış kanka

0|1
    0|0
    • 2ay

baya baya oldu kurdugum ya :D Türk diyebilcegim insan sayısı azalıyor.

• Japonya

0|1
    0|0
  • Şu alttaki fotoğraf tam rezillik. Kanına şerefine attırdıklarım ülkede boşuna yer kaplamaktan başka bir işe yaramıyorlar.

0|1
    0|0
  • Onur yürüyüşü her sene aynı hafta yapılıyor ve her destek veren kişiyi anti İslamcı mı sanıyorsun sen? Ayrıca Feto olayını eşcinsellere bağlamana da g#tümle güldüm cahil deyince zorunuza gidiyor sonra :D

0|0
    0|0
  • C) Türkmen olduğum için Türkmenistan 😎 Japonya ve Türkiye umrum dışı 😛

0|0
    0|0
  • İslamın yanağından öpim

0|0
    0|0
Yükleniyor...