Erkekler, Kısa boylu insanlarla dalga geçmekten ne anlıyorsunuz?

Boyu kısa insanlarla dalga geçmek neden size zevk veriyor anlamıyorum. Üstelik yabancı ünlü birçok sanaçtınında boyu çok uzun değil shakira, madonna vs. 150-160 boy arasında onlarda ama hiç dalga geçildiğini görmedim aksine ağzınızdan su aka aka izliyorsunuz?

Güncellemeler:
2ay Gençler sıkıntı şu ki sorduğum soru kim dalga geçiyo kim geçmiyo değil dalga geçenlerin bundan ne anladığı. Ayrıca teselliye tavsiyeyede ihtiyacım yok çünkü ben zaten özgüveni yüksek biriyim ve bana söylenilenlere aldırış etmiyorum etsem burda bu soruyu sormam zaten :D

0|1
36

En İyi Erkek Görüşü

• hayatında boy başka üstünlüğü yoksa devamlı onunla övünür... beyin boş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Ben de erkeğim ve kizlarin fiziksel durumlariyla asla dalga gecmem. Eger şaka kaldiracak biriyse belki hemcinslerime takilabilirim. Bu da boy meselesinde asla olmaz. Erkek icin boy tipten vs. daha muhim. Daha gecen bir adkadasima bu konuya takilmamasi icin moral verdim. Genelleme yapma bence 😉

1|0
    0|0
  • Ben de kisa sayilirim. Bunda dalga gecilecek bir sey yok.

1|0
    0|0
  • Kendini bilmezler çok fazla. Kimsenin lafına kulak asmadan yaşamak, umursamaz olmak asıl olgunluktur.

1|0
    0|0
  • ego tatmini adamın elinde bir başarı bir değer yok ne yapsın ezkilğini gögeliyor

1|0
    0|0
  • Dalga gećmedim hiç.

1|0
    0|0
  • Pek boy takıntım yok. aksine kısa boylu kadınlar daha sempatik bence.

1|0
    0|0
  • Ben 185 im birkere bile kısaboylu kızlarla ya da erkeklerle dalga geçmedim.

1|0
    0|0
  • insanların dış görünüşüyle dalga geçmek. Medeniyet ve Zeka Seviyesinin Düşüklüğünün belirtisidir.

1|0
    0|0
  • Kısa boylu kızlar candır 😄😄

1|0
    0|0
  • Çok doğru etseydin bu soruyu sormazdın...

1|0
    0|0
    • 2ay

Kaldıki 160 bir kız için gayet yeterli orantıdır bana göre

• ya boşver kısası yatakta uzunu sokakta makul derler.. kız kısa olsun

1|0
    0|0
  • Minyon hatunları severım kı ben onlar bıtanedır.

1|0
    0|0
  • Çok Yanlış birsey bende erkegim boyum 1.65 falan yani banada kısa sın diyorlar 😔

1|0
    0|0
  • Çünkü o kizlailgileniyo da ondan sadece kızın dikkatini çekmek için yoksa karşıdaki kızın boyundan memnundur

0|0
    0|0
  • Kendini bilmezler onlar boşver takma kafana.
    Bir kulagıdan girsin diğerinden çıksın. Sen değerlisin unutma, senden 1 tane var. Vesselam

0|0
    0|0
  • Shakira yı hic begenmiyorum dalga da gecerim kırmadan kime ne

0|0
    0|0
  • Bence genelleme yapmamak gerekmez mi? Tüm erkekleri aynı kalıba koyuyorsunuz. Hoş olmuyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Genellerim genellemem sonuçta cevap vermesi gereken hitap ettiğim kesim belli dalga geçen erkekler bunda abartılcak bişey yok cevap vermesen senin dünyada varlığından haberim mi var benim

• 2ay

Haahahahaja iyi yazmışım ama :D

• 2ay

Korkmaya basladım. Şehir degiştirmeyi dusunmeye başladım.

• vay terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Hangi erkekler

0|0
    0|0
  • Hep erkeklermi dalga geciyomus garip

0|0
    0|0
  • Genelleme mi yaptın sen?

0|0
    0|0
  • çünkü benim boyum 1,84 tıfıllar :D

1|0
    1|0
  • Senin boy kac?

0|0
    0|0
  • Aha yine bir don lastiği😅😅

0|0
    0|0
  • işimiz bu

0|0
    0|0
  • yanlış

0|0
    0|0
  • Dalga geçmiyorum ben

0|0
    0|0
  • 188 boyum var nıye dalga gecmım kı :D

0|0
    0|0
  • herkes bir değildir. şahsen hobbitleri severim ben.

0|0
    1|0
    • 2ay

Derken bile dalga geçiyosun deve

• 2ay

:)
      yahu şaka yapıyorum. tabi boyu kısa birisi için bu şakaların çekilmez olduğunun farkındayım ama bırakın insanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü ve ne söylediğini. eğer siz kendinizle barışık olsanız insanlara dalga geçecek malzeme kalmaz ki? örneğin sen de şimdi bana "deve" dedin. çünkü bir karşılık vermek istedin. ama uzun boy dalga geçilecek bir unsur olmadığından kimse kendisine "deve" denmesini umursamaz. aynı şeyi siz de yapın. u-mur-sa-ma-yın. kendinizle barışık olun
      kalp kırdıysak affola

• 2ay

Ben kendinmle barışığım da bir türlü istediğim cevabı alamadım

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...