Büyüye inanır mısınız?

Merhaba. Çok ilginç bir kadınla tanıştım. Büyü işleriyle uğraşıyor. (anlatınlara göre) Yanına gittiğiniz an ürküyorsunuz ve enerjisinden rahatsız oluyorsunuz. 3 harflileri olduğu kesin. Duyduğuma ve sadece 1 kez şahit olduğuma göre ünlülerin çoğu bu kadına gidiyormuş. Günü birlik uçakla gelip dönüyorlarmış. Hatta kadını helikopterle aldırıp bıraktıranlar varmış ve bu kadın çok ciddi rakamlar istiyormuş. yaptığı iş asla tutmamazlık yapmazmış falan falan... (ben bir kez gördüm bu kadını)
Bu kadar insan ve hatta ünlü camiası bile kadının peşinde olduğuna göre bu söylenenler gerçek olabilir mi? Hiç inanmam ben böyle şeylere ama söylentiler çok acayip.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ünlüler de gidiyor biliyorum bu durumu. Hatta farklı ülkelere bile giden var. Büyü vardır ama yapmak haram.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Büyü yapanlar var tutan var ben dedemin mezarında bile bulmuştum iki tahta kaşığı ikisi de tersi dönük şekilde bağlamışlar mezara atmışlar buda kardeşleri sevgilileri karı kocanın arasını bozmak için yapılan buyuymus biz onu aldık bir hoca yardımıyla imha ettik. Ben büyünün var olduğuna inanıyorum Allah kötü insanlardan korusun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• İnanırım Büyü diye bir şey var yapan da var O yapan kişi de kesinlikle cinlerle irtibat kuruyordur Uzak dur bence

0|0
    0|0
  • büyü gerçek yaa ben inanıyorum gerçekten de

0|0
    0|0
  • Kim bu kadin merak ettim ben inanmiyorum boyle seylere ya buyulu bir konu ama prk inandirici gelmiyor bana belki basima gelmedigi icin boyle dusunuyorum

0|0
    0|0
  • Evet buyu denen şey var dinimizce de var basimada geldi yaptıranların da mezarda tersi düzüne gelmesin inşallah

0|0
    0|0
  • Büyü gerçek ve büyüyle uğraşmak çok günah kadının doğru söyleyip söylemediğini bilemem ama bunlar da gerçekler

0|0
    0|0
  • Bizi de görür mü doğruysa eğer :-D

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor bana ya

0|0
    0|0
  • Zengin etmeyin şunları ya

0|0
    0|0
  • Büyü var zaten yapanlar da yaptıranlar da kurtuluşu yok