Mesele parti meselesi değil. Mesele Türkiye'nin cahilliği. Artık kavga etmeyi bırakın kendi hayatınıza bakın bence?

Türkiye nin insanları cahil ve mal olduğu sürece akp gider başkası gelir o gider başkası gelir bu cahilliğinizin ve aptallığınızın bedelini vatanınızın bu hale gelmesiyle ödersiniz. Mesele parti meselesi değil aslında bunu anlayamadık Mesele Türkiye'nin cahilliği...

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyede seküler, bilimsel eğitim canlandırılmalı. Atatürk değeri bilinmeli. Yoksa bu ülke Suudi arabistana döner

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Cahil cok

0|0
    0|0
  • Ulkeyi yonetcek adam yokki herkes elestiriyo birilerini

0|0
    0|0
    • 2ay

herkes birbirine giriyo hükümetin bu hoşuna giidiyo herkes birlikte artık kardeşçe yaşasın yahu yeter dünya bu kadar ciddiye almayın ölüp gidecez

• 2ay

Cahil değilim. Batının oyunuymuş derken bu batının oyunlarına göz yumup memleketi satanları göz ardı etmeyiniz lütfen. Keşke cahil olsaydım bu kadar sinirli mutsuz olmazdım o zaman sevgiler

• 2ay

işte sen tek tarafı görüyosun batının oyunlarına kanan halkın kendisi görsel ve yazıklı medya sagolsun tvler saolsun ve aralarımıza soktukları sahte hocalar sahte atatürkçüler aleviler kürtler sayesinde ülke karışıyor sende oyun değil diyosun

Yükleniyor...