Ayrıntıya bakar mısınız? Ailevi mesele, ne yapmalıyım? Belki de sadece içimi döküyorum?

Üniversite eğitimimi yeni bitirdim, iş arama sürecindeyim ailemin yanına döndüm. Küçük bir ilçedeyim köy gibi 2.000 nüfuslu, herkesin birbirini tanıdığı, dedikodunun hat safhada olduğu, ortalama eğitim düzeyinin ilkokul olduğu, gençlerin genelinin ortaokul veya lise mezunu olduğu küçük bir yer. Bunları kuçumsemek için söylemiyorum, betimleme yapıyorum. Ailem memur, buralı değiliz. O yüzden aile yapımız ve zihniyetimiz buraya uymuyor, çok zorluk çektim alışana kadar. Burda da arkadaşım yok. Dışarı çıkınca da yapacak hiçbir etkinlik aktivite yok, her yer yaşlı insanlarla dolu. Çıkarsam da muhtemelen dedikodu yaparlar. Ben de kendimi eve kapatmış durumdayım geçici bir sure için. Ailemle çok iletişimim yok, annem iletişimi bağırarak kuran biri. En ufak bir şeyde bağırır. Az sohbet edecek olsam sus artık kafam şişti diyor. Babam gun boyu dışarda. İşten gelince arkadaşlarıyla çok fazla vakit geçiriyor, eve gelince de uyuyor sabah erken kalktığı için. Tv kumandası ful annemde. Ben de kendimi ful telefona verdim. Napıyım, arkadaşım yok ailemden ilgi yok. Sıkılıyorum butun gun ne yapayım yani. Telefon faturam 2 aydır 150 tl civarı geliyor internet paketinden dolayı. Evde net bağlı değil, burda yaşamadığım için eve internet almadım, gelecek ay başka şehre gideceğim için almıyorum buraya. Fakat 2 aydır telefon faturasından dolayı evde kriz ortamı oluşuyor. Bugun tartıştık, ne yapayım dedim. Bana sen bize uzak duruyorsun gibi komik bir söz söylediler. Babam evde değil, annem tv karşısında. Az konuşsam sus kafam çekmiyor diyor. Ben uzak durmuş oluyorum. Gun boyu put gibi durmamı istiyolar sanırım

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence en büyük sorun univ. bitirince bir iş bulmaman sanırım. hayirlisiyla iş bulunca bütün sorunların düzelecek sanirim

0|0
    0|0
    • Evet bir düzene girseydi yaşamım

En İyi Kız Görüşü

• yaşın kaç..

0|0
    0|0
    • 23 yaşındayım

• Haklısın..

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• kitap al veya bir sekilde edin oku. hobi edin bir defter tut bsyler yaz karala. Resim yap kara kalem icini dokersin bu tur seylerle. Cokta canin sıkilio dertlesmek istiosan ozelden yazablrsn

0|0
    0|0
    • Kitap okuyorum zaten ama 18 saat okuyamam ki. Hobi edinsem, imkanlar kısıtlı burda. bir evin içinde ne yapcam ki burda zibilyon tane kahve var, bir tane cafe bile yok. Hobi edinebileceğin, edinsen de uygulayabileceğin hiçbir yer yok. Köy olduğunu duşun buranın

• vallahi sonuna kadar okudum :)

0|0
    0|0
  • Okudum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...