Kapat

Sosyalleşmek için neler yapılabilir?

İnsanlarla sohbet edemiyorum, yakın arkadaşlarım haricinde kimseyle iletişimim yok ve bunun önüne geçmek istiyorum.

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kendinle barışık ve sempatik olmalısın, insanlarla iyi iletişim kurmanın yolu kendini sevmekten geçer, insanlardan kendini soyutlama okulunds sohbet muhabbet ortamı varsa katıl mutlaka, muhabbet etmesen bile onları dinle hiç olmazsa o ortamda bulun ancak böyle sosyalleşebilirsin..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce kendini sev sonra kendine güven. Kendine güvenemediğinden konuşamıyorsun sanırım. Aynaya bak sen busun. Kendine konuşamıyorum deme. Kendine eziyet bu. Neden sosyalleşemeyeceksin? Diğer insanlar senden farklı değiller. Bu bende de vardı kendini sevmeyi öğrenince sosyalleşebiliyorsun anca.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Yas 25-29 olmus sen artik zor sosyallesirsin. Yine de deget dans kurslarina yazil boyfriend yap falan da filan.

0|0
    0|0
    • Her gördüğüne inanma derim ben 😊

• Ergenim diyossuuuun yagni. Muneccimmiyim la yasini yanlis yazdiysan ben ne bilcem.

• Ben de ruh gibiydim kendimle barışık olunca sosyalleştim iş ortamının etkisi de çok oldu bana olumlu olarak

0|0
    0|0
  • herkesle konuşarak

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayım. İnternete çok rahatım ama real de çok kotuyumdur. İçimden geçiririm ama söze dökemem

0|0
    0|0
  • İkimiz aynı dünyayı paylaşıyoruz. Gel moruk

0|0
    0|0
  • Cik disari.. birseyler al.. giy onlari.. git hic gitmedigin yere... ve gulumsemeyi dene

0|0
    0|0
  • Çalışıyorsan iş ortamında ki kişilerle konus beraber yemeğe cıkın dertleşin bir yerden başlamış olursun

0|0
    0|0
  • Sohbet etmeye bayılırım. En sevdiğim aktivitedir. Sana yardımcı olacaksa muhabbet arkadaşın olabilirim. :D 2xper seviyesine geldiğimde tabi. Bu konuda hızlı bir çalışma içersindeyim zaten. :D

0|0
    0|0
  • Halk eğitim merkezlerindeki kurslara git çoğu insan oraya sosyalleşmek için gidiyor :D

0|0
    0|0
  • İlk önce güven kazan onları önemseme

0|0
    0|0
  • ortam deyiştir halk eyitimin kursları falan oluyor onlara katıl yapabileceyin basit bir iş bul gibi

0|0
    0|0
  • Bir işe girip çalışmalısın. Bu seni sadece sosyal yönden değil, her yönden geliştirecektir.

0|0
    0|0
  • Karakterini değiştirmen lazım. Bu da imkansiz

0|0
    0|0
  • yakin arkadasinin arkadaslariyla tanis hicbisey tapamiyosan

0|0
    0|0
  • Geçmek bence sokakta bulduklarından ne hayır gelır

0|0
    0|0
  • sohbet edipte ne yapacan... bence etme dahi iyisi... ortalıkta o kadar beyinsiz vardı... neyse

0|0
    0|0
  • Benle konusarak başla

0|0
    0|0
  • Hiç yapmayacağın şeyleri yap

0|0
    0|0
  • Hadi gećek

0|0
    0|0
  • Dışarı çık önce

0|0
    0|0
  • boşver her taraf çakal kaynıyor yalnız takıl

0|0
    0|0
  • Arkadaşım ol konuşak😊

0|0
    0|0
  • Bir işyerinde çalış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Psikoloğa ya da psikiyatriste gittin mi?

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim bir zamanlar çalışmaya başlayabilirsin kendinle barışık olman lazım özgüven lazım birazda öyle yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...