Ne yapmalıyım sizce?

18 Yaşındayım Lise terk açıktanda gitmedim
Bir becerim yok bir zanaatım mesleğim yok sabaha kadar oturup akşama kadar yatıyorum
Ne yapmalıyım hayata bir yerden başlamalı tavsiye verecek?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Geç olmadan liseye başla. Azimle bitir okulunu, sonra hayatın tadını çıkar.. Önce cefasını sonra sefasını..

0|1
    0|0
    • 2ay

Liseyi açıktan bitirsem bir yararı olurmu sence?

• 2ay

Tabii. Sonra iş bulabilirsin rahatlıkla. Olmadı çalışırsın dersine, 2 yıllık üni bitirir ya da kpss ye hazırlanırsın. Okumaktan zarar gelmez insana. Emin ol ileride çok pişman olabilirsin.. Yol yakınken başla bir yerlerden.

• 2ay

Teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Sıçmışın tebrikler

0|0
    0|0
    • 2ay

Niye öyle dedinki daha yaşım genç

• 2ay

Üniversiteye git uğraşırsan eline sonunda başarırsın okumazsan kendini geliştirmezse. Hep ezilir hor görülürsün

• 2ay

Haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk okul kaydını yaptırmalısın, sonra bir iş herşey düzene giricektir

0|0
    0|0
    • 2ay

Lise terkim :D

• 2ay

Hayır okul daha önemli açıkta olsa en azından lise mezunu olursun işlerin kolaylaşır, düz git sadece sınavlara gidersin

• 2ay

Teşekkürler

• Halk egitim merkezlerinin meslek edindirme kurslarina gidebilirsin sonra da aciktan lise okursun en basiti muhasebe okusan bir suru is firsatin olur üniversiteye gitmeden ;) sahsen ben zengin koca taraftariyim 😁😁

0|0
    0|0
    • 2ay

Barda garsonluk teklifi var sence ordamı çalışssam

• 2ay

Bar gibi yerler pek tekin degil. Bence en iyisi halk egitim sevdigin bir kursa gidersin

Erkekler Ne Diyor 2

• açıktan liseyi bitirmeye çalışıp bir iş bulup çalışacaksın başka yolu yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Barda garsonluk teklifi var sence ordamı çalışssam

• 2ay

gir talis işin iyisi kötüsü olmaz. eline para geçer en azindan

• Liseyi bitir üniversitede istedigij bölümü oku sonra neslek sahibi ol boş olmaz kardeşim boş gezene kız bile vermezler 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...