Kapat

Ne yapmalıyım sizce?

18 Yaşındayım Lise terk açıktanda gitmedim
Bir becerim yok bir zanaatım mesleğim yok sabaha kadar oturup akşama kadar yatıyorum
Ne yapmalıyım hayata bir yerden başlamalı tavsiye verecek?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Geç olmadan liseye başla. Azimle bitir okulunu, sonra hayatın tadını çıkar.. Önce cefasını sonra sefasını..

0|1
    0|0
    • Liseyi açıktan bitirsem bir yararı olurmu sence?

• Tabii. Sonra iş bulabilirsin rahatlıkla. Olmadı çalışırsın dersine, 2 yıllık üni bitirir ya da kpss ye hazırlanırsın. Okumaktan zarar gelmez insana. Emin ol ileride çok pişman olabilirsin.. Yol yakınken başla bir yerlerden.

• Teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Sıçmışın tebrikler

0|0
    0|0
    • Niye öyle dedinki daha yaşım genç

• Üniversiteye git uğraşırsan eline sonunda başarırsın okumazsan kendini geliştirmezse. Hep ezilir hor görülürsün

• Haklısın

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk okul kaydını yaptırmalısın, sonra bir iş herşey düzene giricektir

0|0
    0|0
    • Lise terkim :D

• Hayır okul daha önemli açıkta olsa en azından lise mezunu olursun işlerin kolaylaşır, düz git sadece sınavlara gidersin

• Teşekkürler

• Halk egitim merkezlerinin meslek edindirme kurslarina gidebilirsin sonra da aciktan lise okursun en basiti muhasebe okusan bir suru is firsatin olur üniversiteye gitmeden ;) sahsen ben zengin koca taraftariyim 😁😁

0|0
    0|0
    • Barda garsonluk teklifi var sence ordamı çalışssam

• Bar gibi yerler pek tekin degil. Bence en iyisi halk egitim sevdigin bir kursa gidersin

Erkekler Ne Diyor 2

• açıktan liseyi bitirmeye çalışıp bir iş bulup çalışacaksın başka yolu yok

0|0
    0|0
    • Barda garsonluk teklifi var sence ordamı çalışssam

• gir talis işin iyisi kötüsü olmaz. eline para geçer en azindan

• Liseyi bitir üniversitede istedigij bölümü oku sonra neslek sahibi ol boş olmaz kardeşim boş gezene kız bile vermezler 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...