Ehliyet sınavı ile kötü hatıraları olanlar?

geçen yıl ehliyet sınavı için ders alıyodum park yapamadım diye hoca bana hakaret edip arabadan attı babamda adama vurdu kavga çıktı kurs şikayetçi olmayın adımızı karalamayın dedi adınız karalanacaksa hocalarınızı düzgün seçin dedim yinede şikayetçi olmadım 2. sınava girişimde ehliyetimi aldm zaten gözetmen benim beden eğitimi hocam çıktı lisedeyken hocamdı yani :) sınava girdim 2 defa istop ettim müfettiş görmedi devam et kızım her istop edeni indiremem sonuçta 40 yıllık şoför değilsiniz dedi sonra kenara çektim müzik aç dinleyelim dedi rahatlattı parkı yine yapamadım görmedi müfettiş çık hadi dedi çıktım ve geçtim sonuçta zaten tek başıma trafiğe çıkıcak değilim babam bana ıssız yerlerde öğretiyo insana insan gerek oda hoca buda hoca

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek girişte aldım

0|0
    0|0
    • 2ay

erkek arkadaşlar biraz daha kolay alıyo nedense :) hikmeti neki aceba fazla heycan yapıyoz galiba

• 2ay

küçüklüğümden beri bebekle oynuyom bnden anca ev hanımı olur :D,

• 2ay

Ee normali o zaten 😂😂😂

• Where is the adalet?

0|0
    0|0
    • 2ay

adalet kim komşu adalet teyzemi türkiye bura canım dedikten sonra kendimi nasıl hissettim biliyomusun herkes arabalarından indi bana baktı yaşlı moruk tahammülün yoksa gelme verme ders benm psikolojimi altüst etmeye ne hakkın var yemesin aldığı parayı

• Bu nasıl bir kafa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...