Üniversite için ailemden ayrıldım ve çok kötüyüm şu an bana yardım eder misinşz:(?

2. senem tek eve çıktımm annem yerleştirmeye geldi bugun aksam gitti çok çok ağladım ayrılırken
hala ağlıyorum
ne yapıcam moralim sıfır annem dayanağım sırrım herşeyim kımseye güvenmıyrum ondan başka arkadaslaeım var ama yapmacığın tekiler kımseyle kötude olmak ıstemıyorum konusuyorum
nasıl geçecek günler
annemi arıyor gözüm
aramızda 8 saat var birde öyle sık sık ta gelemez yanıma babam hasta ona bakıyor

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• üzülme sakın. sıkma canını hadi bir kahve yap kendine kitaba odaklan derslerine odaklan. ancak bu şekilde ailene en iyi şekilde katkı sağlayabilirsin. onları böyle mutlu edebilirsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

aynen öyle
      derslerimle onları mutlu edebılırım
      haklısın evet ama işte heleki kız cocukları kendını caresiz hissdiyor bırden bosluğa dusuyor

• 2ay

peıkı cok tesekkur ederim Allah razı olsun

• 2ay

rica ederim. sağol

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayat bu iste

1|0
    0|0
    • 2ay

maalesef
      annem gidince kendimi sokakta kalan ınsan gibi hissediyorm

• 2ay

Yani gun gelcek evlencen , allah en gecinden versin ama bir gun vefat edicek surekli yaninda olmicak yani alis bu soylediklerimi yanlis anlama hepimiz icin gecerli guclu ol ayrıca annen seni seviyo oda ozluyo zamanla alisirsin senin iyiligin icin yapar ailen ne yaparsa

• 2ay

tesekkr ederim yazdıkların ıcın
      Allah hayırlısını nasip eylesin her şey için ne diiyim

• kötü olma

1|0
    0|0
    • 2ay

elimde değil metroda agladım tutamadım kendım ii annemı bırakırkende ağladım o da ağlama dedi ama tutamadı kendını
      :(

• 2ay

ilk günler normal sonra alışırsın

• artik aileyi bir kenara alip erkek arkadasini yanina alican 😂

0|0
    1|1
  • namusunu koru diyorum sadece

0|1
    0|0
    • 2ay

ne alaka
      açarsan?

• 2ay

acayim elbette mesela az önce başka bir yorumda yazdığı gibi eve erkek arkadaşını alma

• nerdesın ben gelıyım tesellı ederım :D

0|0
    0|0
  • Alışmaya çalışmalısın bir de sen hastalanma her şeye zamanla alışırsın 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıyamam ya..(Dalga geçmek için söylemiyorum) Aynı durumu bende yaşadım, hala o durumdayım diyebilirim.. Ama inan bana insan zamanla her yokluğa alışıyor sevgili kardeşim.. Buna da alışacaksın.. Sen hayatını kurtar, okulunu en iyi şekilde bitir bu onlar için en büyük mutluluk olur.. Gözün arkada kalmasın.. İnan bana bu durumda ki tek insan sen değilsin.. Zaman, sadece birazcık zaman.. Geçici bunlar..

1|0
    0|0
    • 2ay

cok cok tesekkur ederim Allah razı olsun
      aynen benım okulu bıtırmem en buyuk mutluluk olacak biliyiorum
      belkıde cok yalnız hıssedıyorum dıye böyledir
      insanlar arkadaslar sahte gelıyor sevmıyorum okulda kımseyı

• 2ay

cok cok tesekkur ederım insallah Allah hayırlısını nasip eylesin hersey için
      eşinlee bir ömür boyu mutluluklarr

• 2ay

Çok sağ ol :*

• Alışmalısın ben alıştım valla. Gerçi ben de çok ağladım üzüldüm ayrılırken yine ama alışıyor insan 😂

0|0
    0|0
    • 2ay

alışıyorum ama hep bir özlem oluyır , ilk günlerr cok cok kötü oluyorm

• alışırsın zamanla nerdeki üni n

0|0
    0|0
  • Ben de düsünüyorum valla. is ciddiye binince hic de güzel olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...