Yardim? Algilayamadigim seylere bir tutam yardimm?

Anlayamadigim, sorgulayamadigim, emin olamadigim seyler var benim.. Ya simdi nasil baslasamki. Ya bir cocuk var lise arkadasim hep birbirimizle samimiydik falanaa son sene 12 de dahada samimi olduk iste whatsappdan falan konusuyoruz , herseyime karisiyor ama boyle arkadaslikdan ote birsey yok aramizda, bir kizda var ayni o kizda oglanla boyle samimi oglanda hep soylerdi kizin yanindada en cok seni severim kiz arkadaslarimdan diye neyse iste yaz oldu okullar falan bitti hala devam konusmaya birgun oldu iste bizim orda fayton vardir faytona bindim meger arkadasimin abisiymis onceden muabettimiz hic yok konustu falan konusmaya calisdu diyelim.. neyse iste lise arkadasim samimi oldugum oglana soyledim oda abaya sinirlendi falan niye biniyorsun diye bende abartma dedim ondan sonra bana karsi sogudu falan filan ondan sonra eskisi gibi olamadik arada yazarim napiyor diye ama bana demisti iste ben birini seviyorum soylemeye korkuyorum diye neyse o gunlerde gene yazdim tamam mi? Napiyor diye iste konustuk falan filan bende yenge var mı dedim oda yok yok gulucuk atti sonra neden dedim bilmiyorum dedi bende iyi ozaman dedim oda bana hadi sonra grsrz dedi, o diger kiz samimi oldugu kizda bugun deedi ilerde aramizda bisiler olabilir falan diye aklim cok karisik kime karsi bisiy hissediyor bu. Benim kardesim gibi kendisi benide cok kiskandi ama bilmiyorumm

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bune kız destanmı yazdın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım böyleleri sadece öyle yapar ve adım atmaz yaa cesareti yoktur ya da yaşam tarzı odur ve sevende söyler boşuna kafanı yorma uzak duruyorsa sende dur hayatını yaşa

0|0
    0|0
Yükleniyor...