Ben okul okuyorum kimse benimle konuşmuyor kimse yanıma gelmiyor ben napabilirm bu durum üzücü?

Geçen sene cok paylasimciydim herkesle konusurdum sohbet ederdm ve derslere cok calisirdim ama bu sene hep sessizim bisi söyleyecekler , alay edecekler diye hocaya bisi diyemiyorum derste napacm ben sürekli laf atiyorlar bana bende sesimi cikaramiyorm lütfen bisi söyleyin

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük cevap sessiz kalmak onlar seviyesi yerde insanlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eh kaybedicek birsey yokki, sen rahatsiz oluyorsun diye gülüyorlar canim, dert etmedigini gürürlerse demicekler hic birsey. Olan herkese oluyor, tek sana degil, normal birsey. O yüzden dert etme, hayatta hep yanlislar olucak, sorun degil ki. Sorun yaparsan baskalari alay ediyor iste. Birak yanlis olsun, birdaha söylediginde dogru olur, onlarda sanki zeka fiskiriyor, sen gibiler anca. Birsey dememisler gibi davran devam et. Kendine güvencin arttikca bunlar azalicak, cünki öbürler de fark edicek bunu. o yüzden bil ki, sadece abartiyorlar sen dert ediyorsun diye, alay edinecek durum yok cünki ortalikta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben gelırım uzulme :/

0|0
    0|0
  • Seni özlemişler ki sataşıyorlar :)

0|0
    0|0
  • bir yıl aynı sınıfta okuyup da ismini bilmediğim insanlar vardı =D
    olur ya böyle şeyler

0|0
    0|0
  • özelden yardım edeyim istersen mesaj at

0|0
    0|0
  • Ayy Kıyamam sana

0|0
    0|0
  • sen okulu bitir sağlam bir işe gir
    sen onlarla alay et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Boyle dusunursen kimse gelmez yanina

0|0
    0|0
  • illa ki hatan olur bir gülerler iki gülerler kendi başlarına gelince anlarlar takma

0|0
    0|0
Yükleniyor...