Ben-cil olmayalım artık her inanışa saygı ya hu?

Merhabalar arkadaşlar herkes kendi dinine inanışına saygı bekliyor ama kimse başka inanışlara saygı göstermek istemiyor yanlış anlaşılmasın ben müslümanım ama su video izleyince utandım açıkcası siz ne düşünüyorsunuz su görüntüler hakkında

1|0
06

En İyi Erkek Görüşü

• ibadet esnasında değil ama kilise cemaati ne der biilmem onların ne dediği önemli

0|0
    0|0
    • Adamların olayı idrak edemediğini düşünüyorum

• onlarda aslında ilahi çalıp söylüyorlar ve ilahi içerikleri sevgi gibi şeyler içeririyor ankaranın bağlarıda sevgi tğrkğsğ
      pazar ayınlari dışında normal müzik içerikleri melodileri çalıyor olması grek bir kere girdim alttan bir melodi vardı sürekli onu biliyorum girenler böyle şöyle bakıp çıkıyordu
      yani son söz kilise cemaatiinin onları ne derse kabulumuz

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım bir ara halka açılmış yani çalınması serbest kılınmış fakat bu demek değil ki oraya gidip böyle hareketlerde bulunabilirsin demek değil. Tamamen saygısızlık o belli bir inanışın mekanı ve o kilise orgu belli kutsal anlamları pratik anlamda icra etmek ile ilgilidir orada böyle bir şey yapmak için gerçekten 'idiot' olmak gerekir. Bunu da paylaşalım da olması gereken havayı biraz tadalım. https://www.youtube.com/watch?v=f3gBnLVzGXo

1|0
    0|0
  • Kilisede ezan okuyanı da gördüm, cami minaresinde İbrahim Tatlıses söyleyeni de..

Ne manyak insanlar var.

1|0
    0|0
  • görüntülerde anlaşmalı caldıgını düşünüyorum yani dalga gecmek amaclı calmamıs gibi
    ama bu dünyada en cok islama saygısızlık var ve bendende kolay saygı beklemesin kimse

0|0
    0|1
  • Rahip nerdeee 😂😂😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...