Deniz kabuğu hangi alanlarda kullanabilirim (değerlendirebilirim)?

küçüklüğümden beri her yaz sahilden bir sürü deniz kabuğu toplarım bu yazda bir sürü topladım yani elimde bir sürü deniz kabuğu var ama öyle kutuda kalmasını istemiyorum nasıl değerlendirebilirim.

0|0
65

En İyi Erkek Görüşü

• banyoya ayna çevresine yapıştırın.. Ben yazlığımda balkon üstü kemer kapısını çerçevesini beyaza boyayıp etrafına döndüm sıcak silikonla.. çok hoş oldu.. ve yanına 2 sıra ( uzun ve kısa ) kapı çanı yapıp astım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel bir fotoğraf çerçevesi yapıp en değer verdiğin kişinin resmini koyabilirsin. Güzel olur bence 😊

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Geri denize bırak.

0|0
    0|0
  • internetten yaz bak caydanlık altı oluyo kapı canları oluyo sekerlik yapılıyo vesayre bak incele

0|0
    0|0
  • Akvaryumlara koymak üzere kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Deniz kabuğu ve cinsel yaşam? Mantıklı cevap vermeliyim, buldum, dötüne şok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• çerçevelerinin kenarlarına yapıştırabilirsin, veya yuvarlak bir mukavva tarzı karton üzerine sık yapıştırıp kapı süsü yapabilirsin, vazo üzerine olabilir.

0|0
    0|0
  • aynı durum bendede var :) evin orta sehpasını sırf onlar için değiştirdim :) deniz kabuğu şeklinde sehpa yaptırdım topladıklarımı da üstüne koyup üstünü camla kapattırdım :) o kadar şık bir görüntü oluyor ki :) sana da böyle birşey tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Boyayıp bir yerlere yapıştırabilirsin dekorasyon için. Ya da kolye bileklik falan küçük olanlardan

0|0
    0|0
  • Kolye bileklik tarzı seyler olabilir belkş

0|0
    0|0
  • kapı süsü yap güzel olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...