YAPTIĞINIZ EN ÇILGINCA ŞEY NEYDİ?

yaptığınız en çılgınca şey neydi sallamdan anlatın sallayan kendini kandırmasın doğrusunu sölemek gerekirse ben çılgınlık pek yapmadım siz ne yapdınız anlatın merak ediyorum

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Uyurken babamın saçlarını Kıvırip suratına boya sürmüştük abime küçükken adam ise gidemedi sabah

0|0
    0|0
    • 2ay

en çılgınca şey bu işte :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bile bile kavgaya girdim ruh halim yüzünden hiçbirşey'de yapmadım vurmadım bile ağzım burnum kankar içindeydi ölüsüye dayak yedim eğer ruh halim iyi olsaydı hepsini asfalta sümük gibi yapıştırıdım da aile acısı çok kötü birşey.

0|0
    0|0
    • 2ay

buna benzer bişey denicem 10 kişiye flan dalıcam bakalım çok yapmak istiyorum benimde ağzımı burnumu garanti kırarlar :D

• 2ay

Dostum birincisi ben kickboksa gitmedim lisanslı boks yaptım bokstan sonra gösteri maçıda yapmadım benim boş işlerede gözüm yok sen kimsinde sana meydan okuyacam adres kutup açık bekliyorum. Bizde böyle konuşma tersleme falan yok polemiğe sen çektin yok böyle adamları falan senin ne başarın varmışta bana atarlanıyon artist seni Brad pitt mişte falan hayal dünyasındamı yaşıyon sen film icabı rol kesiyor adam dövüyor brad pitt kim? dövüşçümü lisansı verya maçlara çıkmışmı? Ne yürek işi kavgaya ya girersin ya da girmezsin. Bekliyorum sanki kan davası varmış gibi yorum yapıyorsun.

• 2ay

Sen profesyonelmisinde benle müsabakaya çıkalım diyorsun. Lisansımın alınması umrumda değil gelicem sen rahat ol sende yürek patlaması var yok yürekli severim falanda filanda kimsin sen? Bir boyun kadar birde yerin altında var bana sökmez git bağcılardaki arkadaşlarına artistlik takıl.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• nefesimi tutup kendimi boğmaya çalıştım tam ölüyodum arkadaşım kurtardı :D

0|0
    0|0
    • 2ay

naptın senya düşünmesi bile kötü kardeşim

• voleybol maçında 10 numaraya bakıp kamaşullahı tokatlamıştım

0|0
    0|0
  • ölüme defalarca meydan okumak bır coılgınlık olurmu:)

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasıl okudun merak edittim şimdi kardeşim anlat

• 2ay

harbiden ölüme meydan okumuşsun :D

• 2ay

ölüm dediğin ne ki dostum bir nefestır biter ha bir gun gec ha bır gun erkemn

• Akvaryum da köpek balıklarıyla daldım

0|0
    0|0
    • 2ay

güzelmiş çok korkmuşsundur bir an :D

• 2ay

En çok istediğim şeylerden biriydi korkuyorsunda zaten uyuşturulmuşlar yüzmeye mecallwri yok

• Hiç sorma sir

0|0
    0|0
    • 2ay

hiç yazmasaydın ozaman :D

Yükleniyor...