Ben 5 yıldır birini seviyorum. O benimle onu sevdiğim için 4 yıldır konuşmuyor. Neyse işte ben 2 yıl önce bunu bir daha rahatsız etmeyeceğime dair söz verdim. Bu Ocak 2015 te birine aşık oldu. Ağustos 2015 gibi ayrıldılar. Tabi sevdiğim baya üzüldü. Bende bu yıl aradım bunu halini hatırını sordum. Arada arayabilir miyim dedim çok uzun tutmazsan olur dedi. Geçen yılın başındada bunun sevdiği kız benim okuluma geldi. Bana nispet yapmalar falan. Neyse onu da geçtim. Arkadaşlarım dershaneye gidiyorlar. Sevdiğimin sevdiği kızın en yakın arkadaşı da gidiyor dershaneye. Bu kız resmen benim arkadaşlarımın gözüne sokmak için benim sevdiğimle el ele çıkmış karşılarına. Normalde kayıtlı bile değil dershane de. Arkadaşlarım söyleyince yıkıldım ben. Tabi bişey beklemiyordum ama ne bileyim içimde bir yerler paramparça oldu.. Ben bu çocuğu nasıl unuturum. Artık unutmam lazım çünkü acıya dayanamıyorum kendime zarar veriyorum..

Güncellemeler:
2ay Çok canım yanıyor, yok mu bunun bir yolu?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Unutamazsın , Vazgeçersin , kabullenirsin Ama unutamazsın çünkü İz bırakanlar unutulmaz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence kendine yeni bir hobi bul, bir ugras.. Kafan dagilir en azindan, aklina getirmemeye calis ve yanliz kalmaktan uzak dur, yanlizken ozellikle aklina daha cok gelicektir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ufffd 2 gunluk dunya boyle gereksizlerle beyninizi doldurmayin Allah sana bunu nasip etmiyorsa bundada vardir bir hayır

0|0
    0|0
  • dünyada erkek mi kalmadı. yeni birine şans ver

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...