Üniversitenin ilk haftası yardım lütfen?

Bu sene üniversiteye başladım ama ısınamadım hiç😣bu ilk hafta böyle gel git geçti ama yeni hafta ve ben çok korkuyorum tek başıma kalmaktan çünkü gerçekten ne sınıftakiler bana nede ben onlara hiç ısınamadım sanırım böyle kalcak gibi 🤔

o yüzden sizce yeni haftaya nasıl başlamalıyım yani tavır olarak? 😷

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sınıftakilerde senin gibi kimin kim olduğunu bilmedikleri için temkinli yaklaşıyolar. Yani insanlara güvenmek zaman alır. Ama sana yakın olabileceğini düşündüğün kişilerle sohbet etmeyi deneyerek başlayabilirsin. Oradaki çoğu kişide evlerinden ilk kez ayrılmış ne yapacağını bilmeyen kişiler. Yani olayları akışına bırak ve bekle herkes ne yapıyosa sende ortama uy.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• birini bulursun mutlaka
    güler yüzlü ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• olduğun gibi kal zamanla ıısnırlar değisen ınsanlardan nefret ederler bende ederim

1|0
    0|0
  • Bir arkadas bul kendine şimdilik sana o yeter , zamanla bir kaç kişi daha bulursun , kafana takma , arkadaş dediğin bulunur , derslerine yoğunlaş

1|0
    0|0
    • 2ay

Derslerde güveniyorum kendime ama o bir. kişiyi bile bulamayacak kadar kötü bir haftaydi

• 2ay

Bulursun bulursun biraz girişken ol , bizim sınıfta soğuk bir sınıf , geçen sene öyleydi bilmiyorum , kızlar daha bir havali oluyor o konuda , erkeklerle de olay daha iyi kaynaşma falam

• 2ay

Erkeklerin arkadaşlık anlayışına hayranım zaten ya. Bu kızlar hep düşman zaten

• Herkesle ısınamassın zaten bir çevren oluşur zamanla

1|0
    0|0
  • Alışırsın merak etme :)

1|0
    0|0
  • önlere otur nasılsa yanına bir iki kız oturur yemekhaneye gitmeydi falan derken zaten ufak bir grubun olur

1|0
    0|0
  • yalnız takıl.. Kalabalıklar içinde yalnız kalmak özgüven ister. Özgüvenin ne kadar fazla bilmem ama yalnızlığı göze al ve kimseye eyvallah etme. Ne not için ne sosyal çevre için çizgini bozma sevilmeyebilirsin ama yancı değil yancıların olurq

1|0
    0|0
    • 2ay

Doğru haklısın kan kusup kızılcık şerbeti içtim diyenlerdenim ben yani her türlü katlanırım

• 2ay

bu , acizler için katlanılacak bir durumdur.. Normal şartlar altında asil bir duruştur..

• ilk başlarda ben de korkuyordum ama merak etme öyle olmuyor illa ki arkadaşın olur

1|0
    0|0
  • Başka bölümlerden bulursun arkadaş. Ayrıca ısınırsın ilk günler hep öyle olur.

1|1
    0|0
    • 2ay

Umarım

• 2ay

Ben 1 ay kimseyle konuşmadım gittim geldim okula. Sonra bir açıldım tutabile e aşk olsun😂 akışına bırak

• 2ay

Ya o da kötü oluyo şuna bak hep sustu sonra birileri konuşunca coştu derler 😂

• Kendini yükseklerde gorme egonu biraz azalt birine isinirsin

1|0
    0|0
  • Ben başta bölümümdekilerle anlaşırken 8-9 ay sonra kendimi bölümdekilerle anlaşamaz diğer bölümdekilerle anlaşırken buldum :D

1|0
    0|0
    • 2ay

O da ayrı bir sorun biliyorum zaten ilk basta tatli balda olsak düşman olcaz sonradan 😄

• Aradan şöyle bir 2 ay geçsin curcunayı görürsün

halbuki bizim karma sınıfında ki kızlar bile şimdiden gıybet yapıyorlar sen nasıl ortada kaldın

1|0
    0|0
    • 2ay

Onu bende anlayamadım ya normalde aşırı girişken ve kafa dengiyimdir ama olmadı sanırım onlar benden haz etmediklerini belli ettikleri için

• 2ay

Bir sürü insan var kulüplere filan katıl kafa dengi birileri illa düşer

• Relax ol derslerine çalış başarılı olursan herkes seninle arkadas olmak isteyecek zaten 😉
    Hangi üniversite

1|0
    0|0
  • Birilerine yakin olcam diye kendinden tavizmi vercen

1|0
    0|0
  • Biraz sabırlı ol , tanıdıkça keske merhaba demeseydim diyecegin insanlar olucak

1|0
    0|0
  • İyi yapmışın

0|0
    0|0
  • Doğal ol daha yabancısın onlara acelen ve telaşın ne için

0|0
    0|0
    • 2ay

İlk haftam çok kötü geçti ondan dolayı

• 2ay

Mantıklı

• 2ay

Yani ama acele etmeden merhaba dersen git demezler ya

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç görüştüğün konuştuğun numarasını aldığın insanlar yok mu?

1|0
    0|0
    • 2ay

Yok vallahi. Normalde çoktan duzmustum arayı ama neden böyle oldu anlamadım

• 2ay

İşte onda kararsızım birilerinin peşine takilmalimiyim yoksa kendi halimde mi kalmalıyım bilemiyorum

• 2ay

İlk zamanlarda kendi halinde takılman iyi değildir benden söylemesi. Tanış insanlarla sonra tek takılırsın

• Herkesle ısınmana gerek yok zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...