Kuzenim neden sürekli bana bişey buluyor?

kuzenim benden 9 yas küçük sürekli bana abla fotolarda bir degişik cıkıyorsn agzın bir tuhaf ben ne yapmak istersem 2 gün sonrada gelip aynısını ben sunu yapcam diyor sürekli bir eleştirmesinden sıkıldm kendisinede neden eleştiri yapıp duruyorsun dediğimde ben eleştirmiyorum sen yanlış anlıyorsun diyor sürekli bişey buluyor?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğrafçı olmak istiyor sanırım. O yüzden resimde kusur bulmaya çalışıyordur heralde.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• belki cok naiv ne yaptiginin farkinda degil, seni kendisine örnek aliyordur, senin gibi olmak istiyordur belki. sürekli olumsuz seyler soyluyorsa belki kiskaniyor, sende ona yap, onun sürekli verdigi ayni cevabi ver eger bozuluyorsa, bakarsin noluyor. Kücük kizin oyununa gelme :P

1|0
    0|0
    • 2ay

bazen bana söylediğini söylüyorum cok bozuluyor kızkardesime de eğitim konusunda sen okumazsın sen lise mezunusun işbulamazsın dedi kardesimde aynısını ona söledi nasıl bozuldu nasıl bagırıyor kendisine söylendi mi hemen bagırmaya savunmaya geciyor

• 2ay

kesinlikle terbiye eksik ona katılıyorum cünkü babaanneme dedeme de bazen saygısız konusuyor annesi bile gülüyor hiç bir şekilde uyarmıyor ve bende bundan sonra bana ne derse aynısını ona iletcem gercekten bazen sinir bozuyor

• 2ay

iste bulduk ordan kaynaklaniyor. annesi terbiye saygi filan ögretmiyor, ileri zamanlarda daha zor anlar yasarsiniz bu gidisle. morelinizi bozmaya izin vermeyin, sert cevaplar hakk ediyor, ilgiyide azaltinca sinir koymus olursunuz, sinir diye birsey bilmiyor o, haddinide bilmiyor

Erkekler Ne Diyor 5

• Boş ver takma.

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor ve senı rol model alıyor

1|0
    0|0
  • Kac yaşndasn sen

0|0
    0|0
  • Sana karşı boş değil.

0|0
    0|0
    • 2ay

kuzenim kız

• 2ay

eleştiriyorum hatta sakayla karısık sen beni cekemiyormusun dedim ozmn bozuluyor bn eleştirmiyorum seni diyor

• 2ay

Eğer eleştirecek olursa küserim bak de belki tekrarlamaz

• çocuk olduğu için

0|0
    0|0
    • 2ay

bnde onu anlamıyorum 9 yas küçük tam tersi iyi olması gerekken bir eleştiri gitsin kendi yasıtlarıyla kıyaslasın kendini

• 2ay

takılma o zaman sende

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü seni kıskanıyor ve örnek alıyor. Yaş farkından normal

1|0
    0|0
    • 2ay

bazen gercekten cok sinir ediyor

• 2ay

Biliyorum bizim aramızda üç yaş vardı kuzenimle. ama. aynı böyleydik

Yükleniyor...