Lise son sınıfta bu sorun nasıl aşılır?

Yanımda oturan arkadaşım benen daha fazla ders çalıştı bu seneye kadar, benden daha iyiydi. Bu sene ben dershaneye gidiyorum ve ciddi çalışıyorum ama yanımdaki benden daha donanımlı olarak bilindiği için sınav notlarında yapacağım atakta hocalar veya sınıf kopya çektiğimi düşünürse? Ayrıca sürekli soru çözüyor ve ben pek rahat olamıyorum bu durumda, istediğim konsantrasyonu sağlayamıyorum. Aynı zamanda yakın arkadaşım. Ne yapmalıyım?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu soran kisiyle irtibatimi kesiyorum takip ettigime inanamadim muhabbete bak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hocalar kopya çektiğini niye düşünsün ki? Düşünmeleri çok saçma olur. Zaten kanıtlayamadan da bir şey olmaz bence takmamalısın kafana.

0|0
    0|0
    • 2ay

Geçmişte başarılı değildi şimdi de onun yanında oturuyor gözü kaymıştır vs? Bir de sürekli test çözüyor benden daha bilgili olduğundan sinirim bozuluyor

• 2ay

Boşver sen onu sinirlerini bozmasına izin verme. kendine odaklan. hocalar da düşünürlerse düşünsünler "bu yıl ben de çalışıyorım hocam dersaneye falan da başladım" dersin. demesen bile kanıt olmadan, görmeden duymadan nasıl desinler? öyle bir hakları yok zaten.

Erkekler Ne Diyor 2

• sende çalış

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öğretmeninle konuş sanki senin haberin yokmuş gibi sıranızı ayırsın

0|0
    0|0
  • Alışmaya çalış