Kapat

Otoparkta aracını yamuk park eden insanlara küfür diyor musunuz?

normalde ben de küfür edenler arasındayım ama bugün elimde olmadan yamuk park etmişim bunu bayağı uzaklaşınca fark ettim ve bir daha onlara küfür etmemeye karar verdim😂😅 siz küfür ediyor ya da söyleniyor musunuz?

0|2
10|39

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bugün bu konuyla ilgili bişey yaşadım. Adamın teki aracını yamuk park etmiş 2 araçlık yeri işgal ediyor resmen. Ben park yeri bulamadım nasıl saydırdım içimden 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Off kulak cinlamasindan sagir olmak uzereler

0|1
    0|0
  • Ben park yaptıp işimi görmeye gittikten sonra bir bayan sürücü tam gelmiş dibime yanaşmış ama sağ yolcu koltuğundaki camı yarım bir şekilde açık unutmuş gitmiş yerde varmış biraz açık yanaşsa ben o aradan her türlü çıkardım tam dibime girdiği için çıkmamın imkanı yok 10 dakika bekledim sonra trafiği aradım yine gelmedi baktım olacak değil atladım sağ camdan içeriye çektim vitesi boşa çevirdim yoldan 2 genç yolun ortasına çekip o şekilde bıraktım çıktım gittim ama küfür etmiyorum aşırı iyi niyetli sakin bir insanım.

0|0
    0|0
  • tam küfür sayılmaz ama sinir oluyorum..
    birde bir arabayı iki araba yerine park edenlere de hayret ediyorum:)
    ba

0|0
    0|0
  • kasıtlı yamuk park ediyorum :D
    birisi gelip parkediyor arkasına sonra çıkamıyorum :D

0|0
    0|0
  • Öyle durumlar için arabamda kağıt ve kalem bulundurmayı düşünüyorum. Ana avrat sövüp cama yapıştırmak istiyorum ^^

0|0
    0|0
  • pek umursaıyorum sadece egelli park yerine ve kaldırımlara park edenlerin aynasına tekme atıyorum kırılsın diye :D

0|0
    0|0
  • Tek yeri iigal ediyorsa öyle böyle değil 😀 baI forumlar gruplar var. Fotografını çekip oraya atıyorsun. Böyle oarkmı yapılır diye. Baya dalga geçiyorlar 😀

0|0
    0|0
  • Onların a. goyayım dap dar yola 4 lüleri yakmış geliyom birazdan ışığı verip 1 saat 2 saat ortalarda olmayanlarında a. goyayım çıldırtıyorlar beni yahu

0|0
    0|0
  • Sileceklerini kaldırıp aynalarını kapatıyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • yok etmiyom kufur sadece umursamazca yanina sokuluyom ve cikarken umursamazca hafif caepip cikiyom bilerek

0|0
    0|0
  • Etmiyorum fakat arabasının kapısını açıp benim araca vuranların yedi sülalesine ediyorum.

0|0
    0|0
  • etiğimi hatırlamıyorum ama acemiliklerine veriyorum genelde
    ve çok dikkatli park ederim olmamışsa tekrar düzeltirim

0|0
    0|0
  • Arabam olunca küfür ederim artık :D

0|0
    0|0
  • Evet ediyorum. sana ehliyet verenin diyerek başlıyor. özelliklede park ettiğim yerden çıkamadığım zaman c😈😈😈

0|0
    0|0
  • Çizgiyi gelmediyse sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • çiziyorum anahtarla

0|0
    0|0
  • oo hemde nasıl kayıyorum :D

0|0
    0|0
  • Hak gaspıdır, söyleniyorum.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söverim iki kişinin gireceği yeri tek başlarına ihlal ediyorlar bazende ben park edip gitmiş oluyorum m. alın angutun biri çıkmamı engelleyecek şekilde park edip gidiyor sırf inadına arabasına vura vura çıkıyorum oradan :))

0|0
    0|0
  • Yamuk park edenlerin %90 bayan çıkması beni şaşırtmıyor hiç 😂

0|0
    0|0
  • Bazıları iki kişilik yeri kapatıyor kardeşim küfür etmek ne kelime altında hummer olcak eziceksin mk

0|0
    0|0
  • hobımdır kulakları cınlar :D

0|0
    0|0
  • bizim burda yol ustunde bırakıyolar yamuk bıraksa gitcem opcem...

0|0
    0|0
  • Yamuk park etti diye küfür eden bir topluma için otobanlar israftır.

0|0
    0|0
  • hayır aracımın ön kısmında koruyucu var hangi kapı rast gelirse göçertiyorum

0|0
    0|0
  • ederim tabii 2 kişilik yere 1 kişi park ederse ederim

0|0
    0|0
  • kendim otoparkçıyım miilletin arabasını düzeltcem diye canım cıkıyor be :D

0|0
    0|0
  • Çiziyorum kapıyı

0|0
    0|0
  • Ehliyet verenii biiiiipppp diyorum 🙈🙈🙈

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben arabasını anahtar ile çizdiğim oluyor.. koskoca AVM nin parkı ve herkes iki Arabalık yere yamuk park ediyor. Küfür nedir direk çizerim 😂😂

0|0
    0|0
  • Hemde nasıl etmezmiyim :) düzgün park etmiyorsan neden kullaniyon :)

0|0
    0|0
  • Bir kere sinirimden arabayi cizdim😅🙈 Adam gelmis öyle bir park etmis ki, söförkapisindan arabama binmem imkansizdi...😅

0|0
    0|0
  • Yok bu kesin bayan sürücü diyorum 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • ya yer bulamayinca aynen sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Park edemiyorum maalesef

0|0
    0|0
  • Hayir