Şimdi öncelikle benim lisedeyken bir erkek arkadaşım vardı, baya bildiğimiz kötü çocuklardandı. Bende öyle çok çok iyi birisi sayılmazdım ama değiştim. Geçen gün sosyal medya hesaplarımdan birinde yazmış. "En yakın zamanda buluşalım sarışın özledim." diye. Fakat biraz gözüm korktu açıkçası. Daha önceden tanıdığım biri evet ama bana fiziksel ya da zihinsel zarar verebileceğinden korkuyordum. Lisedeyken de baya yakındık her anımız beraber geçerdi, dediğim gibi ben daha olgun bir insan oldum ama onun değişip değişmediğinden emin değilim. Kalpte kırmak istemiyorum... Hiç sevgili olmadık sadece bildiğimiz kankalık ilişkilerindendi bu arada.. Yardımlarınızı bekliyorum!..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence buluşmalısın ne zarar gelebilir ki kalabalık yerlerde buluşursanız bir şey falan olmaz bence. Hem bence o da belki değişmiştir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Normal kanka gibi görüş zaten ilk buluşmada anlarsın değişip değişmediğini artık insnların kişilkleri sosyal medyadan bile anlşılıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...