Bir devlet kursaydınız, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

Kendiniz ve vefat etmiş kişiler dışında herhangi biri olabilir. Ben Müge Anlı olmasını isterdim, disiplinli, çalışkan bir kadın gibi, onunla iyi iş yapardık. Bir devlet kursaydınız, kimin Başbakan olmasını isterdiniz?

1|1
4|35

En İyi Erkek Görüşü

• Senin olmani isterdim beni de yanina koruma olarak alirdin herhalde srn nereye ben oraya 😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aman zor bişey.. devlet yonetmek icin usta yalanci olmak gerek.. beceremem ben.. yoramam kendimi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Başbakan Zeki Kayahan Coşkun, devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan olarak tayin ederdim.. Tabii ki Britanya gibi bir sistem kuracağım için, mutlak monarşi iradesinin izni olmadan çivi dahi çakılamayacak.. Hanedanlığın başında da bizatihi kendim olacağım..

1|0
    0|0
  • Başbakan goril, cumhurbaşkanı şempanze olurdu. Ülkenin adı da Saçmalamaya olurdu.

1|0
    0|0
  • Hmm... Güzel bir soru vallahi... Ne desem? Biliyor musun? Aslında ülkeyi hukukçular, yani Kılıçdaroğlu'nun aradığı şerefli savcılar var ya, işte, onlar yönetsin...

Zira adalet herkese, hepimize lazım gelen bir şey... Adaleti göğü tutan kolonlara benzetirsek, o kavram bir çatırdarsa ya da onun olmadığı yerde kolonlar kırılır ve gök olduğu gibi üzerimize çöker!

Daha yaşanılır bir dünya için ADALET diyorum!

1|0
    0|0
  • battal gazi :D

1|0
    0|0
  • Miranda Kerr'i Başbakan yapardım tabii ki de. insanlar onun büyüsüne kapılmış bir halde kilitlenmiş bir eda ile bakınırken ona, ben de öbür taraftan malı götürür, zengin olurdum. 😃😂

1|0
    0|0
  • Bence Adnan Oktar olmalı 😂😂

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Ajdarın

1|0
    0|0
  • Osman Pamukoğlu

1|1
    0|0
  • Dilberay olsun hukumet gibi kadin

1|0
    0|0
  • roger federer

1|0
    0|0
  • Kimin ne kadar iyi bir iş çıkaracağını kestiremiyorum. İnsanın gerçekte ne olduğu ölünce belli oluyor genelde.

1|0
    0|0
  • Hakkı bulut.😄

1|0
    0|0
  • seçim yoluyla iktidar veya başbakan aramazdım şahsen orası kesin...

1|0
    0|0
  • kızımın..

1|0
    0|0
  • Hulki Cevizoğlu.

1|0
    0|0
  • Yıldız Tilbe olabilirdi bak.

1|0
    0|0
  • Benimki krallik olurdu

1|0
    0|0
  • MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1|1
    0|0
  • @Edyline olsun oyum ona :)

1|0
    0|0
  • Kendimden başka kimseye güvenip emanet edemem ülkemi ;)

1|0
    0|0
  • yaşasaydı muhsin yazıcıoğlu

2|0
    0|0
  • mustafa kemal atatürk

1|1
    0|0
  • devletimiz var çok şükür

1|0
    0|0
  • eren erdem

1|1
    0|0
  • RECEP TAYIP ERDOĞAN REIS BIZ BURDAYIZ AKLINDA OLSUN :D

1|0
    0|2
  • yav. ATATÜRK

1|0
    0|0
  • Cübbeli Ahmet hoca neden derseniz ülkedeki tek ölüm şekli gülmekten olurdu 😂

1|0
    0|0
  • Kral olup tek adam olurdum

1|0
    0|0
  • Beeen

1|0
    0|0
  • Aziz başgan

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ablamla 😂

1|0
    0|1
  • ben olurdum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...