İstanbul da nereleri gezebiliriz?

Ilk defa gelecegim Istanbula ve nerleri illaki görmeliyim?
Özellikle Kizlara sorum nerden en sik alisverisleri yapabilirim kiyafet ayakkabi canta kuyumcu?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• ben tam tarihi mekanlar gezilecek yerlerden başlayacaktım ki alışveriş demiş kıyafet demiş ayakkabı çanta kuyumcu demiş :D Şişli'de Cevahir'e git o zaman Avrupa kıtasının en büyük, Dünya'nın 2. büyük AVM'si orası seni o paklar :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Tamam tarihi mekanlara gidecegim zaten de arlisveris yapmadan da dönülmez ki

• 1ay

anadolu yakasında o kadar uçurum göremezsin ama

• 1ay

Bilseydim oraları gezerdim gerçekten baya etkiledi ben sırf o değil travma geçirmiş Suriyeler de var belli yüzlerinde. Dünyanın düzeni bu ama çok üzüldüm

Erkekler Ne Diyor 11

• Mutlaka tarihi yarım ada gezilmeli, belki bir boğaz turu, Çamlıca'da çay, Caddebostan, Bostancı, Etiler, Bebek gibi mekanlarda sahilde yürüyüş, adalar gezisi yapılabilir.

Alışveriş olarak da Etiler taraflarında gezerken Leventteki çeşitli AVM'lere girmeyi veya biraz mesafe katedip Nişantaşı, Osmanbey bölgesini deneyebilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Merhaba. Istanbulumuza hoşgeldiniz öncelikle. İstanbul'da nereye gidilir, nerede ne yenir vs. Gibi tum sorularinizin cevabını instagram da beni takip ederek bulabilirsiniz.
    İnstagram : istanbul_guide 31.5k takipcisi olan hesap. İstanbul paylasimlari yapan.

1|0
    0|0
  • Tarlabasina git cok sey gorursun

1|1
    0|0
  • İstanbul'da 100 e yakın avm var. Dolaş dolaş bitiremezsin :) Gel gel

1|0
    0|0
  • Meydanda in ilk gelen otobüse bin (bağcılar olmasın dikkat et) kesin avm çıkar karşına.

1|0
    0|0
  • Kuyumcu için Eminönü mısır çarşısı beyoğlu istiklal caddesinden alışveriş bide İstanbul kart al

1|0
    0|0
  • Sultanahmet eminonu kadikoy beyoglu

1|0
    0|0
  • Tarihi yarimada

1|0
    0|0
  • Ne tür yerler gezmek istersin arabayla mı yürüyerek mi gezeceksin

0|0
    0|0
  • Yardımcı oluruz :)

0|0
    0|0
  • yanında ter varsa beraber gezelim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adalar, Beşiktaş, Ortaköy, İstiklal Cd., Kadıköy

1|0
    0|0
  • Her yerde alışveriş yeri mevcut

1|0
    0|0
  • İlk boğazı görmelisin. Kanlıca sahili. Kız Kulesi. Nişantaşı. Taksim. ZOrlu Center. İstinye

0|0
    0|0
  • Kapalı çarşı sultanahmet beyazıt

1|0
    0|0
  • adalara gidin

1|0
    0|0
Yükleniyor...