Takıldığım kişilerden çok sıkıldım?

muhabbetleri cok bos ve cocukca geliyo. yeni birileriyle takılmak istiyorum kafama göre. ama onlarıda uzaklastıramıyorum kendimden ne yapayım sizce

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aradıklarında telefonu açma çağırdıklarında ödevimi tamamlamam gerekiyor filan deyip geçiştir. Eğer ula sen ders çalışmazdın heç falan derlerse de ki onlara "artık yeni bir başlangıç yapmaya karar verdim bundan sonra böyle nettt" diyceksin. Bak çok basit net cevap ver net cevap al.
    +Knki gelsene bak tubalarla buluşcaz bıdı bıdı kafedeyiz seni bekliyoruz..
    -Gelemem olmaz kardeşime ders çalıştırıyorum. Erken biterse ben ararım seni.(Aramıycaksın tabi)
    Edit:Bahaneler hayal gücüne kalmış uydur iştee yaz gitsiin yaaz :D gelemem knki de tüp patladı mutfak yanıyo de sizin evde doğal gaz yokmuydu derse üf sana ne be biz tüpe alıştık geçmişten beri dersin :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• iste onlara bunu söyle: muhabbetiniz bana cok bos ve cocukca geliyor, sevmiyorum. gercekten uzaklasmak istiyorsan acik söyliyeceksin bunu. ayni zamanda kendin gibi insanlar ariyacaksin. arkadaslar bulunur da dostlar bulunmaz kolay kolay iyi düsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ortamını değiştir ama önce kendini tanı mesela hobilerin nedir ne tür müzik dinlersin mesela ne burcu sun

0|0
    0|0
    • 2ay

bunlarla ne alakası var ki

• 2ay

Sana benzeyen insanlarla mesela dans etmeyi seviyorsun diyelim bir kurs a gidersin orda arkadaşlıklar kurarsın zamanla onlarla bir cafede sohbet etmek iyi gelir sana çünkü aynı dili konuşuyorsunuz aynı tutku var hepinizde bu bir örnek tabi

• 2ay

bu bahsettiğim kişilerle aynı sınıftayız ama sorun burda. bide benim istediğim aynı şeyleri sevelim konuşalım değil tamamen farklı olamkta sıkıntı değil sadece oturup dedikodu yapan özenti tipleri istemiyorum etrafımda ama şimdi fazla özelimi biliyolar mutlaka bununda lafını yaparlar problem burda

• Zor drum

0|0
    0|0
  • Onlari yedege al , yenilere takil.

0|0
    0|0
  • nabcan baska birilerinimi bulcan

0|0
    0|0
  • Bana koş

0|0
    0|0
  • siktiri cek engelle :d

0|0
    0|0
    • 2ay

sosyal medyadaki kadar kolay olsa keşke engellemek

• 2ay

bro o zaman acık acık yüzüne soyle gelecegimi düşünüyorum o yüzden düzen vermem gerekiyor hayatıma bir süre görüşmeyelim de bitir :D

• 2ay

aynı sınıftayız...

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...