Sevgililik adı konulan nikahsız ilişkilere karşı mısınız?

Ben böyle ilişkilerin insana mutsuzluktan ve günahtan başka bir şey getireceğini düşünmüyorum. Bazıları sevgilim var diye hava atıyor burda kullanıldığının farkında bile değil. Uyuşmuş beyinleri.

1|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevgililik aşk ve sevgiden doğar. Birbirine aşık olan iki insanın fiziksel temasta bulunma isteği kaçınılmazdır. Çünkü aşk bu öpmek, koklamak sevişmek ister. Bu cinselliği bu kadar abartmayın. Her cinsellik yaşayana da "kullanılıyor" gözüyle bakmayın. Sizi zamanında kim kullandı bilmiyorum ama bir elin her parmağı bir değil.

0|1
    0|0
    • 2ay

Ya gerçekten şu yorumları yapanlar neden hep gizli üye çok açık yürekli siniz ama ortada kendisi yok nedense 😀😀

• 2ay

Yaşınıza hürmeten susucam.

• 2ay

😊😊

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende kesinlikle seninle aynı görüşteyim ama uzaktan seversen hiçbir şey yapmadan etmeden harama girmeden olabilecek bir şey.. Mahmut Efendi hazretlerini biliyorsunuzdur belki o bile eşiyle sadece mektuplaşırmış. Ama ne yazık ki biz yazışmakla kalmıyoruz daha sonra sesini duymak görmek buluşmak istiyoruz hepsi şeytanlaştırılmış nefislerimizden ve istenilen her şey elde edildikten sonra ne tadı kalıyor ne tuzu hiç bitmez dediğimiz ilişkiler bitiyor geriye sadece pişmanlık kalıyor.. çok şükür ki Rabbim tövbeleri geri çevirmeyenlerden

0|0
    0|0
  • Sevgili gunah evet de nefis istiyor maalesef

0|0
    0|0
  • Yav hee. Peygamber Efendimiz bile tanıyın birbirinizi demiş sen ne sacmaliyosn

0|0
    0|0
  • hayır bence evlilik falan saçma zaten

0|0
    0|0
  • Aynen. Karşıyım.

0|0
    0|0
  • Ahlakszlık göremiyorum

0|0
    0|0
  • Haklı şuku

0|0
    0|0
  • Karşıyım.

0|0
    0|0
  • Karşıyım

0|0
    0|0
  • Karşı değilim
    Nikahtan dönüş kolay olmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kadın cinayetlerin ve bolanmaların çoğu görücü usulü ile yapılan evliliktwn kaynaklı. Tqnımadığın insanla evlenip mutlu olacağını mı sanıyon?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yanlış hepsi öyle değil kendini yanlış tanıtan çok insan var kendiside bu yalana inanınca olanlar oluyor ama öyle bir toplumuz ki bu kötü kişilerin ailesinden Tu çevresindeki herkes bu insan iyidir y alanını savunur nedense

• evlilik adı altında ama sevgi olmayan ve Türkiyede yapılan evlilklerin %80'i hakkında fikrin ne?

0|0
    0|0
Yükleniyor...