Kız kavgaları videosunu izlerken i phonumun camını çatlatdım😐sizde sinirleniyormusunuz böyle şeylerde?

İzlerken i phonuma yumruk atdım resmen :D sinir oldummm ayyyy!! Sizde böyle şeylerde sinirleniyormusunuz? Bu ne ya? Böyle kızmı olur? En nefret etdiğim tipler.
şu an çok sinirliyim 😂😂😂😂😂😡

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de izlediğimde dayak yemesine rağmen tepkisiz kalan kızlar gördüm. Hallerine çok üzüldüm. Oturduğum yerde sinirlendim. Yanlarında olsam dayak atan kızın ağzına sıçabilirim. Bir de utanmadan bu olaya seyirci kalan, videosunu çekenler var. Harbiden dünyanın çivisi çıkmış. Bu gençlerde sike_sürülecek akıl yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• telefon bile dayanmadı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Geçen gün tipi ya bir yobazın genç kadına tekme attığı haberini görünce duvarı yumruklamıştım sonra adamın serbest kaldığı haberini görünce tekrar yumrukladım

1|0
    0|0
  • Ruhi çenet videolarını izlerken kendimi kız kavgaları videosunda buluyorum 10 saniye izliyorum kapatıyorum 😄

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum bide bazıları acımasız ca vuruyor ya da 5 e bir insanlar ordan gülüyor komik gibi yazık kimsede vicdan kalmamış ben de çok acayip sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Kavgaların hepsi rezalet.

1|0
    0|0
  • Yazık lan kıza ashdsfsa

1|0
    0|0
  • Yok kahkahaları gönderiyorum karşı tarafa

1|0
    0|0
  • Boş geçen dakikalarım :)

1|0
    0|0
  • Aynen ya hele de bazilari 6-7 kiz tek kiza daliyorlar bir de facede felan paylasiyorlar. Kezbanlar

1|0
    0|0
  • Yok valla cok bos geliyor

1|0
    0|0
  • Telefonumun değil ıphone camı lütfen 😂😂

1|0
    0|0
  • kahkaha atıyorum ya :D

1|0
    0|0
  • Sen rahatsizsin

1|0
    0|0
  • Ben duvara kanla desen yapardım eskiden, o aklıma geldi :) Bende çok sinirlenirim ya, serseri keko girl :)) Cam tamirini ise Apple Store da yaptır. Sanırsam 300-400 tl gibi bir fiyatla yenisini alabilirsin :P

0|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • 😂😂😂😂
    Ben daha çok eğleniyorum hatta hoşuma gidiyor kızların kavga etmesi, daha doğrusu kavga etmeye çalışması
    😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • türbanlının dip boyası gelmiş :D

0|0
    0|0
  • Çok aptal görünüyorlar böyle yaptıklarında

0|0
    0|0
  • Yok etkilenmem kolay kolay kolay

0|0
    0|0
  • Ben kavgaları izlerken boşalıyorum :p şaka bir yana saçma sapan şeyler

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Bunlar kızsa ben neyim? Ben kızsam bunlar ne? :(

1|0
    0|0
  • Allahım boyle kız mı olur kezban takımı tiplere gel

1|0
    0|0
  • Kezolar 😂

1|0
    0|0
  • Allahım ya Rabbim 😌

1|0