Kadınlara sapık olduğunu gösteren bu video hakkında ne düşünüyorsunuz?

inanamıyoğğğrummmmm bu ne böyle?

1|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Normal şartlarda bir erkeğin penisini belli ederek yürüdüğünü, günlük yaşamında böyle gezdiğini görmediğiniz için, kendi içinizdeki sapığın farkında değilsiniz.. Kadınlar günlük yaşamlarında, devamlı olarak dar giyip, çıplak dolaştıkları için, erkeklerin sapıklıklarına şahit oluyoruz genelde.. Yarın bir gün sizdeki dar giysiler gibi, bizde de çük gösterme moda olursa, o vakit içinizdekini nasıl dizginleyeceksiniz merak konusudur..

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• penis ureme organidir ve boyle bir etki birakmasi dogal. kadin kiyafetleriyle ayni sey degil bu. kadinlar vajinasini degil bacaklarini aciyor! bacagi ureme organi sanan zihniyetler de tahrik oluyor. kadin erkek bacagindan tahrik olmuyor farkindaysan sadece penis belli oldugu icin bakmislar. siz meme kalca bacak ne gorseniz cinsel anlam yukluyorsunuz. BACAK, KALÇA VE MEME CİNSEL ORGAN DEGİLDİR SİZİN YUKLEMİS OLDUGUNUZ ANLAMLAR YUZUNDEN BİZ KAPANMAK ZORUNDA DEGİLİZ. vajinamizi acsak hak verirdim azmaniza, tahrik olmaniza ama yurume uzvundan tahrik oluyorsaniz beyni sorunlu olan sizsiniz.

1|0
    0|2
    • 2ay

Bayanların bakması normal bu konuda haklısın, bacak kalça meme üreme organı değildir bu da doğru ancak erkek bacak kalça meme gibi organları gördüğünde tahrik olabilir (sapık değilim her mini etek giyene bakmıyorum) bu erkeğin doğasında var

• 2ay

yav yürüyün gidin be. Kaslı erkek vücudu görünce niye agızınızın suyu akıyo üreme organı mı kaslar? Ne kadar dar görüşlüsün rolleri kesmeyin artık doğal olun meme bal gibi de cinsellik organıdır sana öyel gelmesi normal erkek olsaydın ilgi duyardın bir erkeğin hormonu ile senin hormonun bir değil niye anlamıyon bazı kadınlar var bacakları çok güzel kalça cinsel organ değilmiş hahahaha kalçadan tahrik olmayan bir tane adam göster bana hayal dünyasında yasıyon ... Sapıklıkla alakası yok sapık nasıl olur biliyon mu gayet normal giyinmişindir hiç tahrik olacak bir unsur yokdur bileğin acıkdır ayakların gözükür tahrik olur alsana sapık işte :D Sizin gibiler ne zaman yok olucak ben anlamıyom erkekler yüzünden kapandığını kim söylüyo sana dini inancı erkekler içn mi yasıyon? Kızım kafan güzelmiş güle güle kullan amerikaya da gitsen ac kalcanı memeni bak nasıl ayakda götürürler seni avrupaya gitsen de. Tabi orada daha sakin bu işler güzel olman lazım. Uydurma kafandan hadi bye.

• 2ay

Tebrik ederim

Erkekler Ne Diyor 26

• Davranışları ahlâk sınırları içerisinde tutan “vicdan” dediğimiz kuvvettir. Vicdan, işlenen suçtan dolayı içimizde meydana gelen eziklik, rahatsızlık, huzursuzluktur; azaptır. Azap herkeste aynı kuvvette olmaz. Vicdanın kuvveti, alınan ahlâk eğitimi ile yakından alâkalıdır.

0|0
    0|1
  • Hani bunlar sadece popomuza bakıyorlardı :) Hayatta inanmam artık kadınlara :))

0|0
    0|0
  • demek ki kadınlar büyük seviyor diyorum ama aslında garip geldiği içinde bakanda var gerçekmi değilmi diye

0|0
    0|0
  • Sapıklıkta cinsiyet olmaz zaten.

0|0
    0|0
  • her insan bakar..

0|0
    0|0
  • abazalığın erkeklik mesleği olmadığını gösteren bir çalışma

0|0
    0|0
  • Hayır bunun nasılım kategorisiyle olan bağını çözemedim ben.

0|0
    0|0
  • Bunun için videoyu izlemene gerek yok buradaki hem cinslerine bak yeter

0|0
    0|0
  • Bilmeyen kaldı mı zaten kadınlar gizli sapık.

0|0
    0|0
  • Kadinlar kapali kutudur acildiigi zaman erkeklerden farki olmaz anladin sen

0|0
    0|0
  • gunaydin yeni mi ogrendin.

0|1
    0|0
  • sen olsan sende bakardın

0|0
    0|0
  • Yinemi bu video ya. Ne kadar boş.

0|0
    0|0
  • Bu sapıklık göstergesi mi?

0|0
    0|0
  • Her insan ayni degil ki bin bir cesit insan var kadin erkek farketmez

0|0
    0|0
  • Her cinsin sapıgi var

0|0
    0|0
  • bu ne lan böyle :) sadhsadhsahdsa

0|0
    0|0
  • Kadınlar bormal de de sapık kii erkeklerin adı çıkmış

0|0
    0|0
  • kadınlar ahh kadınlar

0|0
    0|0
  • herkes bakar bakmak sapıklıksa açmak ne oluyor o zaman

0|0
    0|0
  • 20cm kalın benimki kalktı mı da kızlar böyle bakıyor çıldırıyorlar

0|0
    0|0
  • Kadınlar yere bakıyor da olabilir ben emin olamamıştım.

0|0
    0|0
  • sapıklık her cinsde

0|0
    0|0
  • lannnn manyamış mk bunlar 😮😮😮

0|0
    0|0
  • Değişik.

0|0
    0|0
  • Avrupalı kadınlar cinselliğe daha müsait.(Türkiye hariç)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel ama ingiliççe

0|0
    0|0
  • Kotam dolu izleyemedim😂😂😂

0|0
    0|0
  • En azından laf atıp dayamaya çalışmamışlar. Kendi hemcinslerinizi nasıl saçma sapan bir şeyle karalamaya çalıştığınızın farkında mısınız? Şort giyen kadına tekme atılıyor ya! Tekme atılıyor! Kadınlar olarak en çok kenetlenmemiz gereken zamanda aptal saptal zihniyetinizi düşüncelerinizi zehrinizi akıtmayın !!!

1|0
    0|0
Yükleniyor...