Dinciler Neden Kimseye Saygı Göstermiyor?

Orta çağ kafası yaşayan dinciler ve dini kullanarak halkı yöneten saygı değer (!) siyasetçilerimiz nedense ateistlere, agnostiklere saygıları yok. Onlar gibi düşünüp, onlar gibi giyinmeyenleri ilk fırsatta tehdit edip saldırırlar.

Otobüste genç kadını kıyafetini beğenmedi diye uçan tekme atıp bayıltan ve sonra hiç bir ceza almadan salınan adam (!)

Ramazanda oruç tutmadı diye genci kafa darbesi ile hastanelik eden adam (!)

Ramazanda içki eçiyor diye mekanı basılıp, kadınların dövüldüğü...

Sosyal medyada müslüman olmadığını söyleyin ana bacı sülale küfür edenler...

İlk fırsatta kadınlara saldıranlar ve sonrada kalkıp islam kadına değer veriyor diyenler...

YIL 2016 OLMUŞ HALA KADINLARIN KIYAFETİYLE UĞRAŞAN ORTA ÇAĞ KAÇKINLARI...

Atatürkün özgürlükçü sistemine düşman olup, dinini kullanıp onları mal yerine koyan sakallılara saygı gösteren bir anlayış...

Tarih boyunca arapların kadın düşmanlığı yapması ve iki yüzlü olmasına rağmen hala arap tapıcılığı yapanlar ve bu arap tapıcılığını TÜRKlük ile bağdaştıranlar var. Bunların biraz zekası olsa, gerçek Türklerin kadınlara ne kadar değer verdiğini bilirlerdi.

1|1
6|15

En İyi Kız Görüşü

• İşte aradığım isyan boş soruların arasında böyle sorularla karşılaşmak güzel. İnsan cahil olmayı versin. Kuran okumadan imamın dediğine inanlar var sen nasıl bir aptalsın be. bir adam vardı camii imamına bişey sormuş (konuyu hatırlamıyorum) imam demiş bekle sana dönecem bilmem hangi dincilik aramış o dincide başka birini aramış en gereksiz bilgisiz birine sormuşlar bilgi aktarımı yapmışlar :D hadi bunlar aptal değilde ne?

0|1
    0|0
    • 2ay

Kutsal kitabı okumazlar, tarikat şeyhlerine felan inanırlar ve hatta tapanlar bile var (YIL 2016 EVET)

• 2ay

İzledin mi tarikatların ayinlerini?

En İyi Erkek Görüşü

• Aklı başında olan insan zaten Arap ülkelerine bakar halimizi görür. Hepsi b0k batağı içinde. Kadınlar 2. sınıf insan yerine koyuluyor, daha birde bana gelmiş islami yönetim diyor. Ulan millete atomu parçalıyor, hala gelmiş bana din anlatıyorsun, arap ülkelerine benzedik iyice. Bide Avrupa'ya girmeye çalışıyoruz.

2|1
    1|0
    • 2ay

tutturmuşun avrupa birliği, girince ne oluyor söylesnee? ne olacak öldükten sonra bedenin ne yapacaksın bana bu dunyadakilerin yaptıklatının sonucuyla cennet cehennem var. çok cahillikten öte bilgisizsiniz.

• 2ay

Engelliyorum, işine bak kuzum.

• 2ay

Adamsın... bu cahiller arap perestlik yapar onları eleştirirsen hemen sana saldırılar. Onlara göre Norveç, Almanya, İsveç gibi medeni ülkeler birer şer odağıdır. Halbuki gitsen o ülkelerde suç oranı en düşük ve doğaya en çok saygı gösterilen avrupa ülkeleridir. Ayrıca ilginçtir ki bunlar parayı buluncada hemen Almanyaya felan kaçarlar o çok özendikleri irana arabistana nedense gidip yaşamazlar :D

Kızlar Ne Diyor 5

• Helal. Cok guzel olmus

0|2
    0|0
  • hicbiri umrumda değil

0|1
    0|0
    • 2ay

Benim de değil ama haberlerde gördüğümüz gibi hepsi kendileri gibi olmayanların hayatlarına karışıyor hatta tehdit edip saldırıyorlar

• 2ay

onlar psikolojisi bozuk insanlar zaten normal değiller her ortamda bulunmaz mı zaten bir iki tane

• Çünkü benciller

0|0
    0|0
  • Hepsini aynı kefeye koyma lütfen

0|0
    0|0
  • Aynen Çok haklısın birde
    Az sağılı olun !

diyipte dinsizlere
    Saldıranlar var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Dünya nüfusunu düşündüğün zaman pek de anormal sayılmaz.'Koyun kurt ile gezerdi fikirler farklı olmasa' 2 kişi arasında şeytanı (fitneyi) bulması kolay veya orada barınması zor olur, ilk önce bu şekilde bunları anlamaya başlıyalım sonrasında dünyadaki düşünce gelişim evresini araştıralım, yavaş yavaş insanlar kendilerini anlamaya başladı. Dünya üzerinde fikri güzel olanı değil arkası sağlam olanın arkasından gidilir, benim bildiğim hala devam ediyor, Dünya çoğunluğu dinliyor ve takibini yapıyor, arkadaşım bizler yolumuzda davam edelim, biz de en az 10 çocuk yapalım ki çoğunluğu kapalım :) ahahah Hay sen çok yaşa!!!

0|0
    0|1
    • 2ay

LoverMan Şahsi yorumunu anlayamadım, ama bazı şeyleri görünce de koyun olasımda gelmiyor değil.

• ortaçağ diye İslama hakaret ederek saygısızlıklığın ve çirkefliğin daniskasını yapan sensin. Keşke Orta çağda olsadım Hz. Muhammedi görürdüm. Kadına tekme atan yaratıkla benim dinim İslam olsada genelleyemezsin. Ramazanda içki satan yerlere saldırmaları yanlış çünkü devlet İslam devleti değil. Müslüman değilim ateistim ne haltsa hiçbiri şeyimde değil. Kendini dindar göstrenlerde şeyimde değil. Arap tapıcılığı diyerek ırkçılık geri kafalılık yapıyorsun. türklük araplık hepsi değersiz İslam yanında.

0|1
    0|1
    • 2ay

O sana göre öyle bana göre Marslılar ilahtır ben Marslılara tapıyorum ve yüce Marslılar bana çıplak giyinmemi emrediyor bana karışamazsın

• 2ay

Biz karışmıyoruz zaten senin dincilerin kadınlara uçan tekmeler atıyor. Aciz yaratıklar.

• 2ay

bacım çocuğu diyeceğim şimdi küfür ediyor diyecekler. O tekme atan pislik yüzünden koskoca devlet Türk milleti yaratık mı olacak? Peki çarşaf yırtan gezi denen yerde ucubeler için ana bacı kaysam hoşuna gider mi? Bende onları görmek istemiyorum halkının yüzde yüzü İslam olan ülkede. Hatta devletin dini İslamdır ibaresi gelmeli.

• Turk kadina deger verir haklisin. Ama bir Turk kadini Turk gibi giyinip Turk gibi konussun. Agzini gevsete gevsete degil. Turk erkegi de Turk gibi giyinsin Turk gibi yasasin y. vsakca degil Anasina verdigi degeri sokaktaki kadina da versin. Islamiyet kadinlara ayricalik tanimistir. Araplarin toresi kadini ezmis olsa da bunu islamiyetle bagdastirmamaliz. Pire icin yorgan yakmamaliyiz. hrstaninda kotusu var muslumaninda ateistin de ayni sekilde iyileri de var! Yobazlik gericilikle bir yere varilamaz. Ataturk'un ozgurluk anlayisi demissin ben de Ataturkcuyum fakat bu ozgurluk anlayisi denilen kavram nereden bakildigina bagli senin gordugun 9 u ben 6 olarak gorebilirm. Tum dusuncelere saygim vardir. Hakli oldugun konu kadina karsi yapilan saygisizlik Turk toplumunda yeri yok. Haksiz oldugun konu her muslumanin kotu oldugu dusuncesini empoze etmen.

1|0
    0|1
    • 2ay

Bir kadının nasıl giyinip, nasıl davranacağı seni değil dünyadaki tüm canlıları bile ilgilendirmeyen bir şeydir. Eğer sen buna karışıyorsan yobazsındır. İsteyen çıplak giyinir seni ilgilendirmez. Kimseye karışmaya hakkın yok! Türk şöyle giyinir, Türk şöyle yapar diye bir kuralda yok.

• 2ay

Özgurluk genis bir kavramdir. dedigm gbi sen 6 gorursun ben 9 gorurum.

• 2ay

Her insan başkasının hakkını gasp etmediği ya da başkasının haklarını ihlal etmediği sürece her haltı yapabilir. Bu özgürlüktür.

• Kurani kerime göre değilde şeyhine hocasına bağlı onun dediği dışına çıkmayan insanlardır kendileri. Sen buna dinciler diyemezsin her insanı aynı kefeye koymazssin işte sizin bu düşünceniz yüzünden toplum bozuluyor namazını kılana dinci köylüye anadolu çomarı hocaya dinci dersen, bir gün seninde kafanı kırıp gönderirler hastaneye saygı duymasını öğreneceksiniz.

0|0
    0|1
    • 2ay

İyi ben de yüce Marslımın adaleti için senin dişlerini döküp eline vereceğim.

• 2ay

O kadar delikanlimisin delikanliysan veriyim adresimi gel, yok deilim diyorsan ver adresini ben geliyim

• 2ay

Al işte standart ışid kafalı bir yobaz :D

• Cunku muslumanlikta saygi yok, Senden olmayanin kafasini kesersin. deve sidigi icmeyeni dislarsin, kizlarini okula gondereni dislarsin, muzik aleti kullanirsan kafir olursun resim cizersen kafir olursun:)

1|1
    1|1
  • eskiden antik çağ yunanlarında Dinsizlik YASA DIŞIYDI. sırf dinsiz diye SOKRATESİ ÖLDÜRDÜLER. sen bana gelmiş çağ dışı diyorsun. ANTİK ÇAĞDA dinsizliğin sonu ölümdü. hani anla istedim. kafan basmıyor ama anla.

1|0
    2|1
  • panpa Dinci kelimesinin kökenine bakarsan anlarsın (ce-ci-cü-cu) ekleri alan sıfat işi yapan o sıfatı kelimeyi mesleği kullanan anlamına gelir dinci kelimesi din tüccarlarına denir bu yüzden işlerine geldikleri gibi hareket ederler
    Dindar denilen grupsa o sıfatın içinde bulunan anlamına gelir yapını dinini yaşayan insan demektir aradaki farkı anladığında olayı çözersin

0|0
    0|0
  • Siz türkler teokratik anlayışlı hükümet tasvip ettiniz.
    %50 oranda bir destekle.

0|0
    0|1
  • onların derdi Türklük Türkçülük değil.

0|0
    0|0
  • Onlar ahlakı imandan almış.

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değil, yobazlarla dine destek verenleri karıştırmayın.

0|0
    0|0
  • Cahil bir toplumda yaşıyoruz. Ve bu yüzden cok fazla sorunlar yaşıyoruz dine baglamayalım bunu!

0|0
    0|0
  • Çünkü islam höşmeri dinidir.

0|1
    0|0
  • Valla ya çok saygısız bunlar!
    Sırf kendileri gibi bir toplum yetiştirmek istiyorlar.
    Ezanı yasaklayıp camileri ahır ve samanlık olarak kullanmak istiyorlar.
    Sırf sarık giydi diye istiklal mahkemesi kurup idam ediyorlar.
    Kuran öğretilmesin diye özel yasa çıkarıyorlar.
    Yargılaması devam ederken ölen birini sırf mahkeme kararı yerini bulsun diye mezarından çıkarıp darağacı na asıyorlar.
    Çok saygısız bunlar.

1|0
    0|2
    • 2ay

Gavurun bklu poponu yalamaya devam et

• 2ay

Yüz yıllardır senin o taptığın araplar kadınlara işkence edip duruyor hala işkence görmeye devam ediyor. Git bir bak avrupada insan hakları neymiş öğren.

• 2ay

Göklere çıkardığın batı bir zamanlar hitlerin insan hakları özgürlüğü altındaydı, sarı ırkları bir araştır kökenine bir bak , öve öve bitiremediğin amerikanın yıllardır Kızılderili lere uyguladığı özgürlüğü, gutonamo kampındaki insan haklarını da sen araştır.

Yükleniyor...