Erkekler neden bu kadar hödük ve kasıntı (detayı okumayan cevaplamasın) :) ?

Mesela biz kızlar küçük bir kuş, kedi falan görsek içimiz gider; o an ona sarılmak, öpmek isteriz ve sözlerimizle de belli ederiz; "oyy ne kadar tatlı, ne kadar sevimli" diye. Erkekler ise "tipe bak, bizden yakışıklı lan" gibi tepkiler verir. Bunun sebebi nedir? Yavru hayvanlar erkeklerde yeme, sıkma, parçalama güdüsü oluşturmuyor mu? :) Ya da erkekler hödük ve kasıntı oldukları için duygularını belli etmiyorlar mı acaba?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü kızlar asla ve asla öyle biriyle birlikte olmazsınız :D
    ve ayrıca toplumun zihniyetinde oluşturulmuş olan hayali erkek kalıbına girmemiz gerekiyormuş gibi bütün toplumlardan ve özellikle bayanlardan bir baskı görüyoruz bu yüzden %99.99 erkek asla oyyy ayyy ne tatlı filan demez içinde bulunduğu psikojik durum ve yetiştirilme şekli buna el vermez :D

1|0
    0|0
    • Aynen erkek dediğin masaya yumruğunu vuracak 🙈

• o zaman öyle bir beklentin olmasın canım benim hayvan sevmek çok güzeldir ben severim açıkcası sevmeyen insanlarada mesafeli davranırım ama asla bir kadın gibi abartılı vıcık vıcık hareket edemem bu odunluksa ozaman mükemmel bir ahşap heykelim :D
      ayrıca ben sokaktaki hayvanlara vıcık vıcık sevgi gösterisi yapanlarada sinir olurum ya onu evine götür ya da abartmadan sev çünkü o hayvan artık sokakta yaşıyor ve sana alışıp senden bekliyerek aç kalmak yerine bulunduğu ortama uyum sağlayıp kendi yemeğini bularak devam etmeli bir çok ev hayvanı sokağa atıldığında açlıktan ölüyor çünkü sokakta nasıl yemek buluçağını bilmiyor abartılı olan davranışlara karşıyım

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin %90 ı kalas 😒

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Siz hayvanları seviyorsunuz, biz kızları...
    Zevk meselesi...

1|1
    0|0
  • Valla öyle bir dedin ki öyle yapmayanlar erkek değilmiş gibi. Saçma bir düşünce, bu duyguyla alakalı kimi kedi ruhludur (misalben) kimi odun ruhlu değişkenlik gösterir erkekten erkeğe :D Sana hödükler denk gelmiş :D Ayrıca bazıları duygularını belli etmez oda bir güc gösterisi örneğidir. Halbuki duygularını yansıtmaktan korktukları için.

0|0
    0|0
  • yok ben kedi görsem severim ama şişman kedi olacak diğer kedileri sevmem böyle şişmanlıktan patlayacak düzeye gelmesi lazım o karnını böyle vucuvuvcucuvuu yaparım :ASDASD

0|0
    0|0
  • Bizde de öyle oluyor ama "aayyy ciniim baksana ne kadar pofuduk bir tavşaan ne kadar güzel gözleri var anaam baksana şu kediye" deseydik sanırım kızlar bizimle erkeklerin dedikodusunu yapmaya başlardı.

0|0
    0|0
  • Kızlar örümcek, fare, kertenkele gördüğünde yaygara kopartır, masanın üzerine çıkar. Biz öyle değiliz mesela , hayvanlar arası ayrımcılık yapıyorsunuz :)

0|0
    0|0
    • O saydıkların abartılı şekilde büyük olmadıktan sonra sorun yok. Ama hiç kimse evinde bir tarantulayla karşılaşmak istemez sonuçta :)

• Ayy ne minnoş fare ya, oyyy yerim bu bukalemunu diyen bir kız görmedim. Genel de çığlık atıyorsunuz :D

• sen bir erkeği o halde görsen ne dersin çok merak ediyorum :) zaten kadınların mayası merhamet ve sevgidir sevemeyen kadın nasıl anne olabilir anne nasıl sevgisini açıkça gösterse baba o denli gizler neyse muhabbet b. ka sarıyo... yani ben bir kediye ay canım diyen bir erkek görsem yumuşaktır derim :)

0|0
    0|0
  • Yo ben derim ay oy falan 😄 Sadece bunu yadırgamayacak insanların yanındaysam falan diyebilirim ama. Yoksa bir itibarım var yani. Koskoca bilgisayarcı42 ay oy dedi dedirtmem😄😄😄

0|0
    0|0
  • ne alaka canim brn de var sevimli bir bebek falan gorsem annesi izin verirse mincirir operim yani mesela

0|0
    0|0
  • Erkekler genellikle bu duyguları kadınlara beslediği için gözleri başka birşey görmüyor 🤓

0|0
    0|0
  • Herkesin sevme şekli farklı

0|0
    0|0
  • Belli etmeyiz kiz gibi

0|0
    0|0
  • Ben de severim yavru hayvanları ama ' Ay ne kadar tatlıııı' demem ,
    'Tipe bak benden yakısıklı ' derim ama bu benim hayvanları sevmediğim veya hödük olduğum anlamına gelmez , sevgiyi gösterme tarzlarımız farklı sadece.

0|0
    0|0
  • Fazla belli etmeden icinden sevince odunmu oluyoruz

0|0
    0|0
  • Erkek adam sevdiğini belli etmez :)

0|0
    1|0
  • Erkekliğe b. k sürmek istemiyorlardır.

0|0
    0|0
  • genelleme yapmıyalım lütfen ;)

0|0
    0|0
  • çünkü biz daha samimi severiz

0|0
    0|0
  • Cok ergen

0|0
    0|0
  • Çok merhamatliyimdir

0|0
    0|0
  • Sorunun içinde cevabı veriyorsun zaten. 😄

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...