OKULDA VE SEMTİMDE HERKES BENİM HAKKİMDA BİRŞEYLER DIYO VE HIC ARKADASIM YOK NE YAPMAM LAZIM?

Benim kötü bir arkadaş cevrem vardi eskiden ve bunlar benim fotograftarima fotoshopla ciplak yaptilar ve bu durum okulda ve disarda adımın cikmasina neden oldu şimdi hiç arkadaşım yok herkes benim uzerimden dalga geciyo kimse benim yanimda olmak istemiyo cocukluk arkadaşım bile herkese durumu aciklamaya çalıştım kimse inanmıyo psikolojim bozuldu ailemin bile bana bakislari değişti kimseden yardim alamiyorum sınavlar baslayinca napicam bilmiyorum sizce napiyim cok kötü bir durumdayim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayata mizahi yönden bakmaya çalış, tabi ki bu duruma gelebilmek için bazı şeylerin farkına varman gerekli, insanlar olgunluğu genellikle yaş üzerinde ölçerler fakat erken yaşlarda düşünebilme yeteneğini geliştirebilirseniz bunlar sizlere o kadar mizahi gelecek ki, olaya farklı bir yönden bakıldığında çevrenizdekilerin dikkatini çekebilmeniz pekte kötü sayılmaz, öncelikle bencil düşünme felsefenizden uzaklaşın, çevrenizdeki insanların eğlencesine eylence katmaya onlarla beraber eğlenmeye bakın, kime güldükleri veya gülmedikleri önemsiz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adın çıkacağına canın çıksın derler ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bosver kimseyi takma zamanla anlarlar seni

0|0
    0|0
    • 2ay

Olmuyo ışte öyle

• 2ay

tamam benide bir ara dışlamışlardı ama senin kadar da degil. zamanla her sey yoluna girdi. oturdugumuz yerden filan tasındık. okulumu da degistirdim. simdi gayet iyiyim.

• arkadas var vezir eder arkadas var rezil eder

0|0
    0|0
  • snde onlar hakkında bişi de :S

0|0
    0|0
  • gel ıspartaya yerleş en iyisi

0|0
    0|0
  • İnsan kendi arkadasını kendi eliyle yaratır

0|0
    0|0