Beni hep koruyan biriyle arayı soğutmak doğru mu?

bu yaşıma kadar beni koruyan bir kuzenim vardı abim olur kendisi ama son zamanlarda bir kaç olay yaşadım ve beni o kurtardı onlardan ama o olaydan sonra bana biraz fazla ilgili davrandı ve ben bu ilgiden sıkıldım şimdi aramızı soğutmaya çalışıyorum sizce doğru bişey mi yapıyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ilgi duymuyorsan zaten arayı soğut, senden göreceği en ufak ilgi sana bağlanmasını arttırır. Soğut ancak kırmadan soğut.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dogru degil bence

0|0
    0|0
    • 2ay

ne yapmalıyım cidden biraz fazla ilgili davrandı bana ve ben bu ilgiden sıkıldım bir süre ayrı kalsak geçer mi acaba sıkılmam

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne kadar bir ilgiden bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • 2ay

bana o olaydan sonra biraz daha hassas davrandı sürekli benimle ilgilenmeye başladı yanlış anlama kardeşi olarak bir ilgilenme beni biraz bunalttı bu ilgi

• 2ay

Biraz mesafe koy ama fazlada abartma madem o kadar destek oldu minnet borcun var

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni rahatsız eden bir hareketi olmamış sa bence sorun değil seni koruyor kutu birşey değil

0|0
    0|0
    • 2ay

ben beni korumasından bıktım her şeyimi biliyor ben anlatıyorum ama korunmak istemiyorum kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum

• 2ay

Ozaman ona anlatma olan biteni nerden bilecek

• Bir kuzen vakası daha

0|0
    0|0
    • 2ay

ne anlamda vaka bu kötü bişey mi

• 2ay

hayır hayır öyle bir ilgi değil gerçekden sadece ben fazla duygusalım çok ağlıyorum diye sürekli destek oldu bana ama biraz fazla geldi bana bu kadar destek o yüzden böyle arayı soğutmaya karar verdim

• 2ay

Belli olmaz ama eğer dediğin gibi ilgi yoksa nankörlük etme

Yükleniyor...