Aile problemleri lütfen yardımcı olun biktimm artık ben napicam ölmek istiyorum o zaman mutlu olurum belki?

Hiç bir zaman normal bir aile olamadık babam madde bağımlısı ben dogmadan öncede madde bagimlisiydi habere kullaniyor şiddet uyguluyor iftira atıyor anneme bana kötü kelimeler kullaniyor olamayan insanlarla konuşuyor artık delirmek uzereyim daha öncede psikoloğa gittim ama fayda yok annemin paralarıyla hava atıyor kac kere annemi öldürürken görüyorum sonra pişman oluyor özür diliyor sonra yine aynı bir sürü kadınla konuşuyor dost hayati yaşıyor annemde önceden korkuyordu ama şimdi boşanmak istiyor kararı kesin ama babam izin vermiyor baba bile demek istemiyorum çok fena iskenceler yapiyor hayatimda hiç güzel ailem olmadı baba sevgisi hiç yok ben napicam artık yeter kimse beni anlamıyor herkes öyle geçer gecer falan filan diyor ama yasadiklarimi bir ben bide Allah biliyor artık bıktım hayattan herşeyden bir an önce ölmek istiyorum hergün korku içinde hergün arkadaslarini getiriyor bir sürü yerlerde kalıyor lütfen bana yardım edin biz bundan nasıl k urtulucaz daha önce çocuk esirgeme kurumunda kaldim eve baskin geldi beni oraya götürdüler ama sonra geri ailemin yanına gönderdiler:((( hep yaşımdan büyük davrandım hep olgun 6 yaşındayken 18 gibi dusundum 18 iken 30 şimdi 21 yasindayim 80 gibi dusunuyorum iki tane abim var hatta birisi gitar çalıyor o gitarı abimde kirdi ama onlar ikisidegitti 5 senedir abimgili senede 3-4 kere görüyorum nefret ediyorlar babamdan annemede çok kızıyorlar bosanmadi diye ikside alıp gitti eğer bende gidersem annem tek kalır sokakda bile hakaret ediyor siddet falan off yakkinda evden cenaze çıkacak acaba ben de birgün mutlu olacakmiyim bu bedenimdeki yaraları saran olucakmi iylesebilecegimmi lütfen yardım edin napayim gideyimmi bende yoksa kalayimmi

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Annen kesinlikle kormamamsi lazim, bosanmali kesinlikle, öldürene kadar mi bekliyeceksiniz, eli kolu kurusun gebersin adam bu da neymis polise sikayet edin kurtulun baba hali yok iskence ediyor sizlere, Allah sizi kurtarsin cook kötü oldum bunu okudumda... ufff... bence annen yanina bir iki kisiyi alsin, bosansin, baba dedigin serseri bir kac kisiyle gelirse artik polise sikayet edin, siddetler, uyusturucu kullanmaklar, eziyetler, hapse gider yani. Yapamayiz filan yoktur, gün gelir hersey icin gec kalmis olursunuz eger simdi birsey yapmazsaniz, annenle uzaklasin iyi planlayin belki abin gil yardim eder, birlikte gidersiniz. Sizleri tehdid ederse artik polise, hem kensisi icin ve daha cok sizler icin iyi olacak, lütfen korkmayin kaybedeceginiz hic birsey yok, sadece hayatinizi ve bu sahip oldugunuz en degerli sey, kendinizi kurtarin, iyi düsünün, tanidiginiz güvendiginiz insan aile filan varsa, sizlere destek ciksinlar. Annenle bunu kesinlikle konus ikna et, biraz cesaret lazim ama unutmayin, hayatiniz sözkonusu, elinizden ne gelirse yapin, basarmalisiniz bunu düsün, yoksa hayat diyecek ömür bile kalmaz, Allah cok cok yardim etsin kurtarsin sizi, canim cok yaniyor nasil yapilir bunlar insanlara, hatta kendi aileye...

0|0
    0|0
    • 2ay

Annemi ikna etmeyi çalışıyorum önünde aklinda var bosanmak babam bütün annemin ailesini korkuttu bir iki hafta sonra açıyor boşanma davasını ondan bir gün kurtuluruz ama ya benim cocuklum gencligim hayallerim vucumda izler oldu için beni turkiyede ise bile almıyorlar her yerimi dövme yaptırdım kimse bisi demesin diye babamin kulagina gitmicek dedi annem ve bir hafta sonra gidiyoruz

• 2ay

InshaAllah gidiceksiniz, ama kafanizda olsun belki pesinize takilabilir, uzak yere gidin ve polisten cekilmeyin tehlikeli olmaya baslarsa, hic birsey yapamaz cok dikkatli olun ama gitme istegi varsa hersey mümkün... nasil dayandiniz, inanamiyorum hala... canim benim ya, vücudunu okadar kötü hale mi getirdi, canim zavallim, sana yapanin cezasi bin kat olsun, Rabbimizin adaleti sonsuz ve bu dünyada gelmiyorsa, onu affetmiyecekten dolayi gelmez, sen hic merak etme, cok korkmusun.. gelecegini düsün, gecmis olanlar seni asla ve asla firenlemesin, yoksa baban hayatini yönlendirmis oluyor asla izin verme. Dövmelerini kapliyan kiyafetler al paran oldugunda, modaya uygun, ise giderderken kamuflaj fondöten kullan dövmelerin calistigin sürece gözükmesin diye, tanidiklarim öyle yapiyor, sen hic merak etme, sende alinacaksin bir ise, cok seviliyorsunuz Allahtan yardim basari isteyin O sizi koruyacak inshaAllah, cok dikkat edin sahipsiz degilsiniz. Ins. kurtulacaksiniz, son adimlari dikkatli atin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Mprçatıya sığın annenle

0|0
    0|0
  • Gitmessen hata yaparsın iş bul kendine ve kiraya çık hatta anneni de al yanına

0|0
    0|0
    • 2ay

Türkiyede bana is vermiyorlar vucudumda izler var diye yurt dışına gidicez geri

• 2ay

Bulursun bir iş hepsi mi iş vermiyor gir bir kafeye çalış

• Cok kotu durumun ya.. boyle bir secim yapmak gercekten cok zor. ama mutlu olursun umarim

0|0
    0|0
  • kal bence gitme

0|0
    0|0
Yükleniyor...