Aile problemleri lütfen yardımcı olun biktimm artık ben napicam ölmek istiyorum o zaman mutlu olurum belki?

Hiç bir zaman normal bir aile olamadık babam madde bağımlısı ben dogmadan öncede madde bagimlisiydi habere kullaniyor şiddet uyguluyor iftira atıyor anneme bana kötü kelimeler kullaniyor olamayan insanlarla konuşuyor artık delirmek uzereyim daha öncede psikoloğa gittim ama fayda yok annemin paralarıyla hava atıyor kac kere annemi öldürürken görüyorum sonra pişman oluyor özür diliyor sonra yine aynı bir sürü kadınla konuşuyor dost hayati yaşıyor annemde önceden korkuyordu ama şimdi boşanmak istiyor kararı kesin ama babam izin vermiyor baba bile demek istemiyorum çok fena iskenceler yapiyor hayatimda hiç güzel ailem olmadı baba sevgisi hiç yok ben napicam artık yeter kimse beni anlamıyor herkes öyle geçer gecer falan filan diyor ama yasadiklarimi bir ben bide Allah biliyor artık bıktım hayattan herşeyden bir an önce ölmek istiyorum hergün korku içinde hergün arkadaslarini getiriyor bir sürü yerlerde kalıyor lütfen bana yardım edin biz bundan nasıl k urtulucaz daha önce çocuk esirgeme kurumunda kaldim eve baskin geldi beni oraya götürdüler ama sonra geri ailemin yanına gönderdiler:((( hep yaşımdan büyük davrandım hep olgun 6 yaşındayken 18 gibi dusundum 18 iken 30 şimdi 21 yasindayim 80 gibi dusunuyorum iki tane abim var hatta birisi gitar çalıyor o gitarı abimde kirdi ama onlar ikisidegitti 5 senedir abimgili senede 3-4 kere görüyorum nefret ediyorlar babamdan annemede çok kızıyorlar bosanmadi diye ikside alıp gitti eğer bende gidersem annem tek kalır sokakda bile hakaret ediyor siddet falan off yakkinda evden cenaze çıkacak acaba ben de birgün mutlu olacakmiyim bu bedenimdeki yaraları saran olucakmi iylesebilecegimmi lütfen yardım edin napayim gideyimmi bende yoksa kalayimmi

0|0
51

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...