Ünide nasıl ortam yapılır?

Hazırlık okudum ve bir sürü ezxik şnsanla takılmak zorunda kaldım şimdi 1. sınıfa başlıyorum ve itici tiplerle takılmak istemiyorum. Özelliklede kızlarla arkadaş olmak istemiyorum erkeklerin arasına nasıl girerim :(

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki millet zorla arkadaş oldu senle, konuşma kimseyle kimse başına silah dayayıp senle arkadaş olucam demez zorla. Allahım ya ne insanlar var 😄

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• cok güzel eger sanslıysan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Buradan alacağın fikirle ortam yapamazsın , biraz sende bu yetenek olacak ya da arkadaşlarında , biraz saNS işi bence

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama karakterine bir çeki düzen vermeden hayatın boyunca sona koyduğun emojideki gibi asık suratlı kalırsın abicim

0|0
    0|0
  • en direkt yolu saglam icebilmekten geciyor! ama durusunu da bozmican sohbetinden keyif alacaklar yaninda rahat olabilecekler.. Istedikleri sey sende ama asla kendini kullandirtmican dik durucan..

0|0
    0|0
  • tanışmak için fikir bekleme git tanış bu kadar basit zorlaştırmayın bu basit meseleleride ya..

0|0
    0|0
  • Sosyal etkinliklerde bulun.

0|0
    0|0
  • Gurupta aralarına alırlar merak etme :))

0|0
    0|0
  • 2 gün sonra içime boşaldı hamile miyim

0|0
    0|0
  • uni de hemen guvenme once herkezle selam sabah yap ama samimi olma

0|0
    0|0
  • Pau deysen gel

0|0
    0|0
  • ka. şar nasıl olunur diye googlede arat sonuç çıkar karışına adım adım izle

0|0
    0|0
    • Ya hayır öyle değil işte bende çok yakın arkadaşları olmak istiyorum beni kız olarak görmesinler :D

• Ya çünkü kızlarla anlaşamıyorum, geçen seneye kadar ben hep tek takılırdım sonra hazırlıkta kız arkadaş edindim ve dönen muhabbetler, düşünce tarzları çok saçma ve çok sıkıcılar, fazla ayrıntıya takılıyolar bende gelemiyorum böyle şeylere

• panpa bu işin sonu rüzgar erkoçlar olmaya kadar gider

• Kuğulumsu takıl mantıklı konuş, sınıfa görede espri yap. Etkinliklere muhakkak katıl ;)

0|0
    0|0
  • Hangi bolumdesin

0|0
    0|0
  • devlet üniversitesi mi? giyimin görünüşün nsıl

0|0
    0|0
  • Önce kendini yüksek görmeyi bırakabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • erkekler senı arasına alır zten eve cagırıp

0|0
    0|0
  • Yaw buda sorumu görmemiş olayım 😂

0|0
    0|0
  • hangi ünidesin?

0|0
    0|0
  • mühendisliğe git bacım kişi basına düsen seftali miktarı 250 gr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...